Kelepir İlanlar

Paraya sıkışmış olsa gerek, kredi çekip ikisini de almaya niyetlenmiştim ben de. ES-339 sahibiyim, 15-16 eder diyordum, 359'u 10.000'e görünce gözlerime inanamadım.

Bu başlık altında paylaşmaya uygun mudur bilemedim ama yurtdışı muadilleriyle kıyaslayınca fiyatlar epey uygun gibi geldi. Böyle yerli girişimleri desteklemek lazım diye düşünüyorum. Belki yarın öbür gün üst kalite gitar çantaları, hard case'ler üreten yerli firmamız olur. Böylece ithal markalara gereksiz para yedirmemiş oluruz.

Bu başlık altında paylaşmaya uygun mudur bilemedim ama yurtdışı muadilleriyle kıyaslayınca fiyatlar epey uygun gibi geldi. Böyle yerli girişimleri desteklemek lazım diye düşünüyorum. Belki yarın öbür gün üst kalite gitar çantaları, hard case'ler üreten yerli firmamız olur. Böylece ithal markalara gereksiz para yedirmemiş oluruz.

Reklam yapmışım gibi görünüyorsam ilan sahibiyle hiçbir şekilde irtibatım olmadığımı söylemek isterim muhterem cemaat.

AMA ÜRÜNLER ŞEKİL YAAA 😄

Guzel duruyor ve fiyati uygun. Deneyen varsa, yorum yapabilirse belki ben de alabilirim.

Biraz çizik var ama modifiyeli olduğu için gideri var.

Forum üyesi zaten sahibi.. İlanı burada da var.. Satılık - Fender HSS mexico strat MIM 😉 Haklısın, diğer MIM Fenderlere bakınca manyetiklerle filan fiyatı uygun..

Geri