Kelepir İlanlar

özellikle ilki epey uygun. yurtdışı fiyatı 800 dolar olan bir model. ona eşik kırık diğerlerine de kozmetik sorunlu yazmışlar ama epey kötü durumda da olabilirler doreye güvenilmez hangi şubedeyse gidip görüp almak daha mantıklı.

%10 ek indirim de var.

ORJİNAL GIBSON(cipsın) HB-R the original TEBER SAZ MANYETİKLERİİlan No: 867800226
Bağlama - Gibson Manyetik sahibinden.com'da - 867800226

Konu ile alakasız;Normalde bağlamacı arkadaşlardan alışveriş yapmıyorum.Yanlış anlaşılmasın ama yaşadığım 1-2 tecrübe sonucu böyle bir yorum yapıyorum.Manyetikler “Bill Lawrence the Original”80 lerin sonuna doğru les Paul Customlarda kullanılmış manyetikler yani.Nefret eden de var,Seven de,durumuna göre 300 dolara kadar çıkabiliyor ilanları.Fiyat gayet uygun.
Merhaba bu manyetiklerin neck ile köprüsü aynı mı oluyor? Benim gitarım da köprü manyetiği eksik bu manyetiklerde neck alternatif olarak ne manyetiği kullanabilirim?

Electro Harmonix Pitch Fork Guitar Pitch Effect Pedal 200 TL​

Biraz önce görüştük, dolandırıcıdır. Para yolladiktan sonra iptal etti satışı, gelince iade edicem parayı diyor, siz bilirsiniz ama elden almadiginiz surece guvenmemenizi tavsiye ederim

IMG-20210102-WA0016.jpg

Geri