Laney HCM30R

500 lira civarında almak istediğim bir Laney HCM 30R var 15 senedir sadece ilk alındığında ve 3 kere kına gecesinde kullanılmış. Baza altında kalmış baya, indirimle 350 400 civarında alacağım ne tür sıkıntılar çıkabilir İzmir çok olmasa da nemli bir yer sıkıntı olurmu sizce.

Aynı jenerasyondan bir Laney LX35D amfi almıştım 1 yıl kadar önce. Müzisyen bir abiden almıştım tek sorunu treble düğmesiyle oynarken hışırtı çıkartıyordu. Mümkün mertebe her düğmeyi her özelliği deneyerek al. Tozlanmalar ve çevresindeki kozmetik sıkıntılar bir sorun teşkil etmez ama çalışmayan aksamlar veya hışırtıdan daha büyük ses kirlilikleri vesaire başına dert olabilir. İzmir'de güzel müzik marketler vardır eğer ilk defa alacaksan oralara git durumu izah et onlarla dene veya tecrübeliysen sen deneyebilirsin. Gece gündüz dışarıda kalmadıysa nemin pek sorun olacağını sanmıyorum ama dediğim gibi oksitlenmeleri vesaire test ederek anlayabilirsin ancak. Umarım bir sorun yaşamazsın hayırlı olsun şimdiden eğer alırsan.

Geri