Letgo'da arama yapmak, yapabilmek...

Letgo her güncellemede daha kötüye gidiyor, en sonunda güncelleyerek siteyi patlatacaklar gibi geliyor bana. 4 yıl önce ilk çıktığında muhteşem bi uygulamaydı, şu an alalimsatalim.com'dan biraz daha kötü durumda, resmen kendi kendini bitirdi.

Letgo'ya mail atsak olmaz mı? Bir kişi yapsa bir işe yaramayabilir ancak çoğumuz yapsak bence sonuç alacağımızı düşünüyorum. Sonuçta hiçbir site kendi kendini yok edecek değil ya.
Ben bir mail yazdım, ertesi gün "lego şöyle güzel, boyle faydalı" minvalinde otomatik bir cevap maili gönderdiler. Benim pek umudum yok açıkçası.

Ben bir mail yazdım, ertesi gün "lego şöyle güzel, boyle faydalı" minvalinde otomatik bir cevap maili gönderdiler. Benim pek umudum yok açıkçası.
Play Store'daki yorumları okuyun, herkes lanet ediyor, 1 yıldızdan fazla veren yok ama nato kafa nato mermer.
Bir deneyeyim yine de :). Olmazsa kendi ayaklarına sıkmış olacaklar. Sonunda dayanamayıp ben böyle bir site açacağım. Bu ülkede Sahibinden.com alternatifi adam akıllı bir site halen yok.

Herkese tekrardan merhaba. Letgo'da berbat arama algoritmasını 1 kelime ile çözmüş bulunmaktayım. Bu kelimeyi aratınca, Gibson'dan tutun, Jackson, Washburn, Cort, cart curt markaların hepsi çıkıyor. Kelime "gibson". Biraz aşağı inmeniz gerek. İlanları neredeyse hepsi gitar bu arada :). Herkese iyi kullanımlar.
Not: Ben Letgo'ya bilgisayardan giriyorum.

Son düzenleme:
Herkese tekrardan merhaba. Letgo'da berbat arama algoritmasını 1 kelime ile çözmüş bulunmaktayım. Bu kelimeyi aratınca, Gibson'dan tutun, Jackson, Washburn, Cort, cart curt markaların hepsi çıkıyor. Kelime "gibson". İlanları neredeyse hepsi gitar bu arada :). Herkese iyi kullanımlar.
Not: Ben Letgo'ya bilgisayardan giriyorum.
İşe yaraması çok komik.Gitar yazınca bile bu kadar çeşitli ilan çıkmıyor.

Bir sey aramaktan ziyade üye olurken dahi çok sikinti çektim. Bizim oğlanın PS3 ne zamandır evde duruyordu letgodan satalım dedik demez olaydık. Kategori olarak seçmek istedim seçemedim hayli sıkıntı çıkarınca
Sahibinden de sattık çok şükür evdeki bir konsoldan daha kurtulduk
Şimdi de 5 çıkmış kafamızın etini yiyor 😊

Bir sey aramaktan ziyade üye olurken dahi çok sikinti çektim. Bizim oğlanın PS3 ne zamandır evde duruyordu letgodan satalım dedik demez olaydık. Kategori olarak seçmek istedim seçemedim hayli sıkıntı çıkarınca
Sahibinden de sattık çok şükür evdeki bir konsoldan daha kurtulduk
Şimdi de 5 çıkmış kafamızın etini yiyor 😊
PS3'ü satmanız iyi olmuş aslında, kronik işlemci ve GPU sorunu var. Bir süre sonra ısıdan dolayı reball yaptırmak gerekiyor. PS5 hakkında 7000₺'den aşağı olmayacak diyorlar ama, o fiyata daha yüksek grafiklerde oyun oynanabilecek masaüstü bilgisayar toplayabilirsiniz :). Konsolcuyum derseniz yeri ayrı tabii. Letgo'da ayrıca iyi ki satmamışsınız, Letgo'nun ölcüsü meşhur :D.

Geri