Satılık Yamaha thr10

Takasa
Kapalı
Fiyat
415
Para Birimi
USD
Satilik
Arkadaşlar herkeze iyi gunler..
Yamaha thr10 amp sıfır sadece kontrol amacli açtım.. Guitar Center dan alimdi kendime diger modeller de var o sebeb ten kullanilmadi..Fiyat dolar kusurama bakmayın Los Angeles yasiyorum ama sık sık İstanbul geliyorum o sebeb ten..
Elden kontrol edilerek teslim..teselkkurler!
B6C734A9-E1BA-47C6-9EBE-904D666FB998.jpeg
9D9BB27B-1218-4913-A9F0-2305D2893476.jpeg
70D57601-F93F-4C71-B022-636E3ADA532B.jpeg

Son düzenleme:
Merhaba. Amp ABD'de 300 dolar, tamam burada KDV + ÖTV var ama garanti de var. Sizin amfinizin burada garantisi olmayacak. Garanti olmayacaksa Andertons'tan alınınca yaklaşık yine 450 dolar yapıyor, üstelik kapalı kutu. Amfiye bir şey oldu diyelim, yine fatura kendi adımıza olacak.

Merhaba. Amp ABD'de 300 dolar, tamam burada KDV + ÖTV var ama garanti de var. Sizin amfinizin burada garantisi olmayacak. Garanti olmayacaksa Andertons'tan alınınca yaklaşık yine 450 dolar yapıyor, üstelik kapalı kutu. Amfiye bir şey oldu diyelim, yine fatura kendi adımıza olacak.
Selam
Türkiye'de $588 civarında ve amp gerçekten sıfır..yinede uyarın için teselkkurler

Ben bu amfiyi japonyadan getirttim 650 tl'ye. Sıfır şaka, 650 tl ödedim ve bu amfiden satınaldım. Kutulu sıfır üründü. Tam bir yıl önce (kur 1 tl=51 jpy idi)

Garantisiz bilmemnesiz alınacaksa böyle fiyat olmalı. Yoksa zaten türkiyeden mağazadan alırım başka türlü ne bilecem bozuk mudur iki gun sonra sıkıntı çıkartacak mıdır

Bu arada 1200 liraya zar zor sattım. 1200 lira o zaman 210 usd civarıydı. Şu an biraz daha fazla eder ama 430 dolar epey şişkin bir fiyat olmuş

Bu arada 1200 liraya zar zor sattım. 1200 lira o zaman 210 usd civarıydı. Şu an biraz daha fazla eder ama 430 dolar epey şişkin bir fiyat olmuş
Selam sizin o zamanki $ kuru ile zarar etmis olmaniz uzucu..Ben LA de yasiyorum orda ikinci el fiyatlar $200 ortalamalrinda durumlarina göre :)..burda da ikinci Eller 2800 TL fiyatlarinda degisiyor..
Bende diger modeller de var ve hiç kullanilmadi..Yinede yorum için teselkkur ederim!

Son düzenleme:
AdBlock Tespit Edildi

Lütfen devam etmeden önce adblock/reklam engelleyici uygulamanızı devre dışı bırakın.

Sitemizin yazılım/donanım/servis sağlayıcı giderleri reklam gösterimleri ile karşılanmaktadır.

AdBlock'u devre dışı bıraktım    Hayır teşekkürler