Malatya’da luthierlik yapan bir usta arıyorum.

Değerli müzisyen arkadaşlarım
Başlıkta yazdığım üzere Malatya’da sap ayarı ve action ayarı yaptırabileceğim bir usta aramaktayım. Gitarımın telleri çok yüksekti ve cızırtılar alıyordum bazı perdelerden. Kendim halletmeye çalıştım, sayısız videolar izledim ama beceremedim ve daha beter hale getirdim malesef. Bu konuda bana yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.
Sevgilerimle

Kardeş bulamadın galiba ;) yakın olsaydın yardımcı olmaya çalışırdım. İki tane fret çaktıracağım Elazığ Malatya Erzurum da usta bakıyorum

geçen gün; iki tane fret değişimi için; Malatya da İnan diye bir gitar ustasına gitarımı verdim; 2 ay sonra aldım; alakasız fret takmış yollamış; tutmadı diyor birde eziyet ettim gitara; yapıştırdım fln dedi; değişik bir tecrübe idi. Hadi yanlış fret taktın; bari kenarlarını alsaydın be arkadaş; tel takılıp duruyor; yüksekliği de ayarlayamamış cızırtı ayrı; floyd ayarında yoktu vs vs vs.. ibanez jem teslim ettik birde 30 binlik gitar.. işçilik de yapmamış; başından savmış muhtmelen. Normalde enstrüman yapan bir usta; araştırıp gitmiştim; şansıma artık.. şimdi Ankara da Zuhal müziğin önerdiği bir ustaya yollayacağım. Not; beğenmediğim için paramı iade etti 🤟

Yıldız Müzik
Değerli müzisyen arkadaşlarım
Başlıkta yazdığım üzere Malatya’da sap ayarı ve action ayarı yaptırabileceğim bir usta aramaktayım. Gitarımın telleri çok yüksekti ve cızırtılar alıyordum bazı perdelerden. Kendim halletmeye çalıştım, sayısız videolar izledim ama beceremedim ve daha beter hale getirdim malesef. Bu konuda bana yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.
Sevgilerimle
Merhabalar,
Ben Yıldız Müzik Akademi'nin sahibi Erdem TATAR. Bu konuda yaklaşık 20 yıldır çalışmalar yapıyorum. Sap ve manyetik ayarı, Floyd rose, tremolo ve sabit köprüler için hassas ayar yapıyorum ve olumlu dönütler alıyorum. Eğer düşünürseniz google ve instagram sayfamdan bana ulaşabilirsiniz. Google ve instagram hesap adı "Yıldız Müzik Akademi Malatya". İlginiz için teşekkür ederim.

Son düzenleme:
Geri