Yall distortion pedalı

herhangi bir müzik mağasasına gidip durumu anlatarak rica etseler bile düzgün bir lambalı amfi + gitar ile basit bir video çekebilirlermiş bence. bu hiç olmamış. fazla amatör

"Yall saz pedalı ile sazınıza distortion efekti katabilirsiniz. Neşet Ertaş düzeni ile çalınan parçalardaki kirli ve içten saz tonunu distortion pedal ile yakalayabilirsiniz. Pedal üzerinde bulunan Gain ayarını bir miktar açarak sazınıza istediğiniz miktarda cızırdama ekleyebilirsiniz. Ayrıca bu pedal ile sadece sesi de yükseltebilirsiniz."

Hayırlısı be

“Crunch , overdrive ve distortion efektlerini tek analog pedalda toplayan güçlü bir elektro gitar pedalıdır. 2 adet ayar potu bulunmaktadır. Biri ses yüksekliğini belirler. Gain ayarı ile crunch , overdrive ve distortion efektlerini yakalayabilirsiniz. İçerisindeki özel filitreler sayesinde gitarın parlak tonlarını ön plana çıkarır

Yall distortion ile 4 pedalın yaptığı işlevi alırsınız.. İster boost ister crunch (?!) ister OD ister Distortion oluyor, öyle olmasını istemeniz yeterli.. Pedalımızda 2 adet potans bulunmaktadır.. biri volüme yani sesi etkiler.. knobu saat yönünde çevirdikçe ses yükselir.. fakat özel inovasyonumuz sayesinde saat yönünün tersine çevirirseniz de ses azalır..

"Yall saz pedalı ile sazınıza distortion efekti katabilirsiniz. Neşet Ertaş düzeni ile çalınan parçalardaki kirli ve içten saz tonunu distortion pedal ile yakalayabilirsiniz. Pedal üzerinde bulunan Gain ayarını bir miktar açarak sazınıza istediğiniz miktarda cızırdama ekleyebilirsiniz. Ayrıca bu pedal ile sadece sesi de yükseltebilirsiniz."

Hayırlısı be

Açıklamayı komiklik olsun diye siz yazdınız sandım... Zaytunglandım.

Yalnız gözüme bir şey çarptı biraz bunu atlamışız.
Pedal aslında türk müziği enstrümanları aksesuarlarında kategorilendiriliyor. Yani gitar için değil saz için.
Peki neden kendileri de bunu gözardı edip saz yerine gitarla denemişler ? Kafam çok karıştı...

xcvn.JPG

Yalnız gözüme bir şey çarptı biraz bunu atlamışız.
Pedal aslında türk müziği enstrümanları aksesuarlarında kategorilendiriliyor. Yani gitar için değil saz için.
Peki neden kendileri de bunu gözardı edip saz yerine gitarla denemişler ? Kafam çok karıştı...

Arkadaşlar ben sazım için bu pedaldan alıcam bu pedal distortion ds 1 pedalı gibi neşet tonunu iyi verir mi
Böyle bir pedalın varlığından bu mesaj ile haberim oldu. Yukarıda ki tanıtım videosu diye tabir edebileceğim şeyi izleyince. Amfimin drive kanalından aldığım ses bu pedaldan çok daha iyi, çok açık bir şekilde bunu diyebilirim.
Ama sazda nasıl bir performansı vardır ben bilemiyorum

Geri