Instagram: 2.elgitarci Enstrumenom güvenilir mi?

Kelepir ilanlar konusunda sormuştum ve övülmüştü. Güzel bir gitara benziyor.
Evet güzel bir gitara benziyor ama ben Eskişehir'de yaşıyorum. Bu açıdan biraz sıkıntı yaratıyor

Evet güzel bir gitara benziyor ama ben Eskişehir'de yaşıyorum. Bu açıdan biraz sıkıntı yaratıyor

amaa korona var bilemeyeceğim

amaa korona var bilemeyeceğim
Normalleşme süreci başladı :D.

Az önce eve 5150 III ve Marshall kabin ile girdim. Yarın sabah toplantıya yetişmesi gereken raporlar yüzünden aleti açamadım daha. Kafa dağılsın diye foruma girdim 5 dakika. Şu "Tonlamalar temiz, ayarlar yerinde" yazısını gördüm. Az zamanda çok şey sorgulattı.

Bence güvenilir. Hesap tertemiz, takipçiler yerinde.

BEN BU SAYFADAN HEM ELEKTRO GITAR HEM AMFI ALMISTIM, GAYETTE UCUZ FIYAT PERFORMANS URUNLERI. SATTIKLARI URUNLER SIFIR FIYATLARININ YARISININDA ALTINDA VE TEMIZ ÜRÜNLER, TARAFIMCA DENENDI :)) ALABILIRISN.
niye 21 dakika once actigin hesap ile full büyük yazarak kendinde sayfanın reklamını yapıyor şüphesini oluşturuyorsun? Ben şahsen seni reklam fake hesabı olarak rapor ediyorum.

Az önce eve 5150 III ve Marshall kabin ile girdim. Yarın sabah toplantıya yetişmesi gereken raporlar yüzünden aleti açamadım daha. Kafa dağılsın diye foruma girdim 5 dakika. Şu "Tonlamalar temiz, ayarlar yerinde" yazısını gördüm. Az zamanda çok şey sorgulattı.

Bence güvenilir. Hesap tertemiz, takipçiler yerinde.

Yorumlar ilandan beter. Bi de böyle yorumlardaki gibi bi dünya var yahu... Sormak lazım, ayarlamaları değiştirebiliyo muyuz yoksa sabit mı diye. 😅

Dosyalar

• Screenshot_20200813-123542_Instagram.jpg
    Screenshot_20200813-123542_Instagram.jpg
    506.6 KB · Gösterim: 274
Letgo'da SX Les Paul'leri 200₺'den koymuşlardı, çoğu gitarı böyle ucuz fiyata koymuşlardı daha doğrusu. Sonra Letgo, hesaplarını kapattı. Mavi olan Yamaha geçen gün sahibindende 600₺'idi. Onlardan alıp 750₺'ye satmışlar sanırım. Ben çok güvenilir bulmadım, bence Letgo'da daha uyguna, daha iyi gitarlar bulabilirsiniz.
Madem konusu açılmış, konu sahibinden özür diliyorum. Haksız bir eleştiri olmuş olabilir. Ancak mesajı silemiyorum, forum sahipleri raporlama sistemine bakmıyorlar çünkü.

Adamlarin urunlerinin kalitesine birsey diyemem ama satis politikalarını hiç doğru bulmuyorum letgo uygulamasında ürün fiyatları 200 150 250 gibi komik fiyatlara koymuşlar tam diyorsun aha ucuza gitar amfi buldum sonra ilanın açıklamasına bakıyorsun instagram sayfamı takip ediniz yurt dışından gelmiş ürünleri satıyoruz bu dürüst bi satıcılık değil .
2. olarak sözde çekilişte verdikleri gitarları amfileri hala satıyorlar adamların elinde aynı gitardan aynı renkden aynı kondisyonda birden fazla ürün var herhalde :))

BEN BU SAYFADAN HEM ELEKTRO GITAR HEM AMFI ALMISTIM, GAYETTE UCUZ FIYAT PERFORMANS URUNLERI. SATTIKLARI URUNLER SIFIR FIYATLARININ YARISININDA ALTINDA VE TEMIZ ÜRÜNLER, TARAFIMCA DENENDI :)) ALABILIRISN.

Naaptın hocam gittin sattığı tüm gitar ve amfileri mi inceledin? Geçmiş satış kayıtlarını mi araştırdın? Gitarların donanim ve ayarları konusunda tecrübe düzeyin nedir? Sen belki bir gitar ve amfi aldın memnunsun da satıcının sonraki işlerine nasıl bu kadar rahat kefil olabiliyorsun? Ayrıca sen kimsin tanımıyoruz ve sana niye güvenelim ? Ben gitar aldim sorun yasadım satıcı iade almıyor diyelim, sen bana paramı verecek misin? 😉. Bence hayatta bu kadar kolay ikna olma sen, bir abi tavsiyesi vereyim.

Madem konusu açılmış, konu sahibinden özür diliyorum. Haksız bir eleştiri olmuş olabilir. Ancak mesajı silemiyorum, forum sahipleri raporlama sistemine bakmıyorlar çünkü.
kanka bu saticiyla bi muhabbetim oldu instagram uzerinden bana kendisi letgodan alip sattigini soylemisti ayrica bende gordum letgoda satilan ikinci el gitarlarin o instagram sayfasina dusmesini😁 adam sonucta bir sekilde kar etmeye çalışıyor ama kendisini sanki kurumsal bir sirket gibi gostermesi cok gulunucek bir hareket ve o sayfadaki insanlarin cogu gitardan anlamayan calmayi bilmeyen tipler bir ara sadece yorumlarina gulmek icin giriyordum :)

Geri