Marshall mg10g vs. Fender Frontman 10g Blk vs. Boston Ga15r

Blackstar LT-Echo 10 vs Marshall mg10g vs. Fender Frontman 10g Blk vs. Boston Ga15r

• Marshall mg10g

Oylar: 4 28.6%
  • Fender Frontman 10g Blk

Oylar: 3 21.4%
  • Boston Ga15r

Oylar: 1 7.1%
  • Blackstar LT-Echo 10

Oylar: 6 42.9%

• Toplam oy veren
    14
@Dog The Bounty Hunter yazmış.... balık vermemiş olta tutmayı öğretmiş işte.....

eq ayarları herkes için önemlidir, yeni başlayan için de, Robben Ford için de, benim için de ve hatta senin için de .... mesele şu anda onsuz da idare etmeye razı mısın değil misin.....değilsen başka model bakacan ya da bütçe yükseltecen ama ucuz olana ikna olabilmek için kimsenin ha evet hacı eq olmasa da olur demesini bekleme.

@Dog The Bounty Hunter yazmış.... balık vermemiş olta tutmayı öğretmiş işte.....

eq ayarları herkes için önemlidir, yeni başlayan için de, Robben Ford için de, benim için de ve hatta senin için de .... mesele şu anda onsuz da idare etmeye razı mısın değil misin.....değilsen başka model bakacan ya da bütçe yükseltecen ama ucuz olana ikna olabilmek için kimsenin ha evet hacı eq olmasa da olur demesini bekleme.
Bütçeyi 200 lira civarı yükseltebilirim. Marshall mg15r modeli de olabilir. Yorumlarda genel olarak iyi olduğu yazıyor. Siz tavsiye eder misiniz?

Öncelikle idcore başlangıç için de sonrası için de başlıbaşına iyi bir ürün.... ayrıca konuyu araştır öğren burada detay bilgi, yaşanmış sorun vb varsa onları sor. Fikrini kendin oluştur, buraya yazılanlarla fikir oluşturuyorsan yanlış yoldasın.

Öncelikle idcore başlangıç için de sonrası için de başlıbaşına iyi bir ürün.... ayrıca konuyu araştır öğren burada detay bilgi, yaşanmış sorun vb varsa onları sor. Fikrini kendin oluştur, buraya yazılanlarla fikir oluşturuyorsan yanlış yoldasın.
İd core almayı düşünüyordum zaten ama öğrenmemde dijital amfinin olumsuz etki bırakacağı yazılınca Marshall'a yöneldim. Eğer siz de dijital amfi alma derseniz marshall alacağım. Bir de dijital amfinin öğrenmeye etkisiyle google da arama yaptım, birçok siteye girdim ama bir bilgi bulamadım. Bir de gitar olarak squier Bullet Stratocaster W/ Tremolo Hss Rw Black alacağım hepsiburada sitesinden. Bayağı bir araştırıp bu modeli buldum. Siz de önerir misiniz?

Ben aslında dijital amfi tarafındayım,
Ama madem Dog abim öle diyor mg15 de buna alternatif bir seçenek, mg10 da distortion yetersiz kalır ama mg15 da metal için yeterli distortion alıcağını düşünüyorum.

Çok boş muhabbete gidiyor bu konu... sonuçta üst sınıf lambalı bir amfi ile cep telefonu app karşılaştırmıyoruz, digital neden sana engel olsun ....idcore övmek için demiyorum ama kusura bakma sorduğun tırışka amfilerden çok daha iyi bir cihaz. @Dog The Bounty Hunter dediğini iyi oku, adam sana kavramsal bir şeyden bahsediyor....

Çok boş muhabbete gidiyor bu konu... sonuçta üst sınıf lambalı bir amfi ile cep telefonu app karşılaştırmıyoruz, digital neden sana engel olsun ....idcore övmek için demiyorum ama kusura bakma sorduğun tırışka amfilerden çok daha iyi bir cihaz. @Dog The Bounty Hunter dediğini iyi oku, adam sana kavramsal bir şeyden bahsediyor....
Son kararım ya Blackstar id core 10 v2 yada Moore Hornet Dh02 almak. Arada 200 tl fark var. Hangisi derseniz onu alacağım. Daha da uzamasın.

Tercih edebileceğin en kompakt seçenek Blackstar Id: Core 10 modeli olur. Üzerinde Volume ile beraber isf, eq var. 4 reverb, 4 Delay, 4 adette modülasyon var. Güçlü bir seçenektir. clean tonda akor, arpej çalarken de memnun olacaksındır. Çok fazla düşünmeden bu seçeneğe odaklanmanı öneririm. Bir süre ikinci el piyasasını kovalayabilirsin. Müzik marketten alacaksan da indirim isteyebilirsin. Yanında bir set tel falan da alırsan Do-re, Zuhal yardımcı oluyor.

Geri