Synyster gates custom-s ikinci ele 4.500 değer mi?

Merhaba, 4500tl karşılığında 2. el synyster gates custom-s almayı düşünüyorum. Gitar temiz kullanılmış. Fakat 4500tl benim için gerçekten büyük bir para ve karar vermeden önce sizlerin de fikrini almak istedim. Kendi başıma metal çok dinleyen/çalan birisiyim fakat grubumla birlikte genelde hard/türkçe rock çalıyoruz. Şu anda kullandığım gitar epiphone lp100. 4000tl civarında "şu senin için daha iyi olur" diyeceğiniz gitarlara açığım.

Alacağınız modelin üzerinde kullanılan Floyd rose, sap ağacı, gövde ağacı işte ne bileyim manyetiklerin stock olup olmadığı bilgilerini ayrıntılı bir şekilde isteyin sahibinden. Eğer gitar birebir sıfır geldiği gibiyse tam modelin linkini alıp buraya bırakırsanız daha net yardımcı olunur.

4500 civarına illaki güzel bir Gibson bulursunuz.Beklerim derseniz acele etmeyin ve Düzenli olarak piyasayı takip edin derim ben.Türkçe rock çalarken tuning değiştirmeniz gerektiğinde ne olacak sorusunu kendinize sorun.Sonuçta tek gitarınız olacaksa ve grupla çalıyorsanız FR pek mantıklı bir seçim değil.

4500 civarına illaki güzel bir Gibson bulursunuz.Beklerim derseniz acele etmeyin ve Düzenli olarak piyasayı takip edin derim ben.Türkçe rock çalarken tuning değiştirmeniz gerektiğinde ne olacak sorusunu kendinize sorun.Sonuçta tek gitarınız olacaksa ve grupla çalıyorsanız FR pek mantıklı bir seçim değil.

4.500’e Gibson bulunabilir mi ki ya? Bu günlerde o fiyata Epiphone custom bulan öpüp başının üstüne koyuyor.

Geri