For the love of god

Tesadüftür ki ben de bugün bir heves edip bu şarkının bilmediğim yerlerini çalıştım. Yarısını kulaktan, yarıya yakınını tabdan, kalan kücük kısmı da doğaçlama yöntemiyle çalarak baştan sona çalmayı başardım bugün.

Sizden de devamını bekleriz yakında :)

Tesadüftür ki ben de bugün bir heves edip bu şarkının bilmediğim yerlerini çalıştım. Yarısını kulaktan, yarıya yakınını tabdan, kalan kücük kısmı da doğaçlama yöntemiyle çalarak baştan sona çalmayı başardım bugün.

Hocam sizin videoyu da bekliyoruz o zaman. Mooer + dbr12 ile olursa çok memnun oluruz 🙂

• Konu Sahibi Konu Sahibi

Bu yaşıma kadar hep şu müzik işine girip notalar vb. iyice öğrenmek istemişimdir. İşin kötüsü etrafımda da benim tarzımda kimse yok. internetten ordan burdan yarım yamalak idare ediyorum o da içime sinmiyor. Çalışıp yapmaya uğraşacağım. Sizin kaydı da bekliyorum. İyi günler.

Ses altyapısını beğendim gerçekten. Ancak size compressor pedalı tarzı bir şey lazım. Çünkü bend kısmında sustain olmayınca ses hemen tak diye kesiliyor. Ben de merak saldım bu parçaya bu ara. Harika bir parça olmanın yanı sıra, harika bir çalım tekniği var. Hatta Steve Vai bu parça ile ilgili çalım dersi vermişti.

Geri