İstanbul Amatör Gitar çalıp şarkı söyleyebilen Bay-Bayan vokal arıyorum

Merhabalar
Ben 40 yaşındayım ve Avrupa yakasında oturmaktayım.Solo gitar ve klavye çalmaktayım.Ayrıca back vokal yapmaktayım.Kendisine eşlik edebileceğim ve müzik zevklerimize göre bir repertuar oluşturacağımız ,bay veya bayan bir vokal arıyorum.Provalar için Taksim stüdyolarını düşünmekteyim.Veya Avrupa yakasında yeri olan biride olabilir(benim müsait yerim yok🤢.
Tarzdan bağımsız biriyim ama METAL SEVMİYORUM! Sevdiğim tarzlar

50's-90's arası yerli veya yabancı pop parçalar (Elvis,Beatles,Erol Büyükburç,Ajda,Sezen,Seyyal Taner,İlhan İrem,Ferdi Özbeğen gibi vs.vs)
Anadolu Rock(Manço,Erkin,Cem,Ersen ve Dadaşlar,3 Hürel,Edip Akbayram vs.)
80's pop(The Cure,Depecmode,Alphaville,Yazoo,Laura Brenagen,Modern Tallking,Soft Cell)
Klasik CAZ (Ella,Natking Cole,Tom Jobim vs)

Mesleğim olduğundan dolayı hobi olarak müzikle ilgiliyim.Sahne olayı ileride konuşulur ama ayda 1-2 bana uyar.
Herkese başarılar.

Merhabalar
Ben 40 yaşındayım ve Avrupa yakasında oturmaktayım.Solo gitar ve klavye çalmaktayım.Ayrıca back vokal yapmaktayım.Kendisine eşlik edebileceğim ve müzik zevklerimize göre bir repertuar oluşturacağımız ,bay veya bayan bir vokal arıyorum.Provalar için Taksim stüdyolarını düşünmekteyim.Veya Avrupa yakasında yeri olan biride olabilir(benim müsait yerim yok🤢.
Tarzdan bağımsız biriyim ama METAL SEVMİYORUM! Sevdiğim tarzlar

50's-90's arası yerli veya yabancı pop parçalar (Elvis,Beatles,Erol Büyükburç,Ajda,Sezen,Seyyal Taner,İlhan İrem,Ferdi Özbeğen gibi vs.vs)
Anadolu Rock(Manço,Erkin,Cem,Ersen ve Dadaşlar,3 Hürel,Edip Akbayram vs.)
80's pop(The Cure,Depecmode,Alphaville,Yazoo,Laura Brenagen,Modern Tallking,Soft Cell)
Klasik CAZ (Ella,Natking Cole,Tom Jobim vs)

Mesleğim olduğundan dolayı hobi olarak müzikle ilgiliyim.Sahne olayı ileride konuşulur ama ayda 1-2 bana uyar.
Herkese başarılar.
[/QUO

AdBlock Tespit Edildi

Lütfen devam etmeden önce adblock/reklam engelleyici uygulamanızı devre dışı bırakın.

Sitemizin yazılım/donanım/servis sağlayıcı giderleri reklam gösterimleri ile karşılanmaktadır.

AdBlock'u devre dışı bıraktım    Hayır teşekkürler