Hayalinizdeki Gitar

Fretleri erimeyen bir gitar. Tabii bu sefer teller kopacaksa o da olmaz. İkisinin bir olduğu gitar yaparlarsa bir ara, onu hayal ederim. Ayrıca hiç bozulmaması da mümkünse o da olsun.

Hayallerime giriyor demek ne kadar doğru bilemiyorum, fakat tasarım mantığı ve aşırı estetik yapısı sebebiyle günün birinde bir(kaç) adet aristides edinmek isterim;

139678 eklentisini görüntüle

139679 eklentisini görüntüle

Genelde ben Ibanez'in Floyd Rose profilindeki orijinal Edge köprülü gitarlarını severim. Bir de Wandermeij marka gitarlar da var. Hiç denk geldiniz mi bilmem. Hollanda ürünü herhalde. Sanki Ibanez'in 7 telli gitarlarından esinlenmiş gibi. Zaten Jord Otto da Ibanez'in endorserları arasındaymış bir ara.

Genelde ben Ibanez'in Floyd Rose profilindeki orijinal Edge köprülü gitarlarını severim. Bir de Wandermeij marka gitarlar da var. Hiç denk geldiniz mi bilmem. Hollanda ürünü herhalde. Sanki Ibanez'in 7 telli gitarlarından esinlenmiş gibi. Zaten Jord Otto da Ibanez'in endorserları arasındaymış bir ara.

Wandermeij’den haberim var; fiyatları mayones, skervesen, hufschmid vb. diğer butik avrupalı markalardan hiç aşağı kalmıyor. Aristides de tabi ki uçuyor, fakat ne gövdede ne tuşede hiç ağaç kullanmamaları benim esas merak ve tercih sebebimdi. Öte yandan ibanez candır, bugün bu saydığım markaların ve hatta fazlasının üzerinde özellikle 7 ve 8 telli gitar dendiğinde büyük etkisi var halen.

Wandermeij’den haberim var; fiyatları mayones, skervesen, hufschmid vb. diğer butik avrupalı markalardan hiç aşağı kalmıyor. Aristides de tabi ki uçuyor, fakat ne gövdede ne tuşede hiç ağaç kullanmamaları benim esas merak ve tercih sebebimdi. Öte yandan ibanez candır, bugün bu saydığım markaların ve hatta fazlasının üzerinde özellikle 7 ve 8 telli gitar dendiğinde büyük etkisi var halen.
Ibanez candır aynen 😎🤘 aslında ben de 7 telli mi alsam diyorum Lo pro edge oluyor. Edge'lerde telleri sıfırdan takıp akort etmek biraz zor olduğu söylenir ama Floyd Rose da öyle. Bunlar onların türevi. Edge kadar sevmiyorum diğerlerini. Edge'den yana tercihim görsel bir zevk

James Hetfield Ltd Snakebyte hayalim
indir.jpeg

Geri