USA TOKATLAYAN MASUM KORE SQUİER

Artik yoklar hocam.Bir adet Squier bullet var.Modifiyesiz.Tellerini yilda bir degistiriyorum.Aslinda bir modifiyesi var, bridge pickupa ton bagladim.Calmasi cok eglenceli.

Elime enteresan Squier lar gecmedi degil.Japonlar ayri telden gidiyor.Iste onlar Amerikanlari tokatlar mi bilmiyorum ama Meksikalar dan kesinlikle ustun.Tabi Meksikalari kotulemek icin soylemiyorum.Cok iyi meksikalar var.

139768 eklentisini görüntüle139769 eklentisini görüntüle

bunlar yaşıyorlar mı abi nerden buldun bunları muazzam

Artik yoklar hocam.Bir adet Squier bullet var.Modifiyesiz.Tellerini yilda bir degistiriyorum.Aslinda bir modifiyesi var, bridge pickupa ton bagladim.Calmasi cok eglenceli.

Elime enteresan Squier lar gecmedi degil.Japonlar ayri telden gidiyor.Iste onlar Amerikanlari tokatlar mi bilmiyorum ama Meksikalar dan kesinlikle ustun.Tabi Meksikalari kotulemek icin soylemiyorum.Cok iyi meksikalar var.

139768 eklentisini görüntüle139769 eklentisini görüntüle
hocam sen bilgilisin bu squier konusunda
Kore Squier Stratocaster-modifiyeliİlan No: 836251897
https://www.sahibinden.com/ilan/iki...quier-stratocaster-modifiyeli-836251897/detay buna ne dersin

hocam sen bilgilisin bu squier konusunda
Kore Squier Stratocaster-modifiyeliİlan No: 836251897
https://www.sahibinden.com/ilan/iki...quier-stratocaster-modifiyeli-836251897/detay buna ne dersin
Meksika set var uzerinde.Fiyati cok cok abarti degil (yeni normale gore) ama ben o paralari bu gitarlara vermem.Uzerine biraz daha cikabilirsen 3k - 3.5k ye canavar gibi Meksikalar dusuyor, bazen denk geliyorum.Bu gitarlarin ucuz yapim hissinden ne yaparsan yap kurtulamiyorsun.Su an elimdeki tek Squier bullet.Gitardan memnunum.

Son düzenleme:
bunlar yaşıyorlar mı abi nerden buldun bunları muazzam
Artik bende degiller.E5 ve E7 Squier Japonlar vardi.Yukardaki yanlis hatirlamiyorsam 1985.Iyi gitarlar.Contour mukemmeldi. E serisi hesaplidir. Tavsiye ederim. Tabi Turkiye'de tadini kacirdilar isin, pek uygun denk gelmeyebilir. Ben bu gitarlari bedavaya elimden cikardim.Tevekkili Japonlar ilani verdigim gun satilmisti.

Meksika set var uzerinde.Fiyati cok cok abarti degil (yeni normale gore) ama ben o paralari bu gitarlara vermem.Uzerine biraz daha cikabilirsen 3k - 3.5k ye canavar gibi Meksikalar dusuyor, bazen denk geliyorum.Bu gitarlarin ucuz yapim hissinden ne yaparsan yap kurtulamiyorsun.
çıkarım elbette hocam fakat ben denk gelemiyorum ,şanssızım bu konularda yaşadığım şehirde olmadığı için deneme imkanı da yok hepten yazı tura

Artik bende degiller.E5 ve E7 Squier Japonlar vardi.Yukardaki yanlis hatirlamiyorsam 1985.Iyi gitarlar.Contour mukemmeldi. E serisi hesaplidir. Tavsiye ederim. Tabi Turkiye'de tadini kacirdilar isin, pek uygun denk gelmeyebilir. Ben bu gitarlari bedavaya elimden cikardim.Tevekkili Japonlar ilani verdigim gun satilmisti.
denk gelemedik...

Konuyu hortlatmış olayım 😊 Elimde 94 Kore maple tuşeli bir strat var modlu. Burgular fender, kemik nut, tremolo mim strat tremolosu sanırım o şekil geldi. Emg Kh1 aktif manyetik seti mevcut. Gayet iyi geçiniyoruz 😊

Dosyalar

• IMG_20220628_114640.jpg
    IMG_20220628_114640.jpg
    1,021.9 KB · Gösterim: 77
Geri