Madrabaz (Sivas)

M

musimo

Cumhuriyet Üniversitesi gençliği boş durmuyor :D

2007'nin güzide Nisan aksamlarının birinde Ankara yolcusu olan Ersin'in telefonu çalar, arayan Mustafa'dır. Gazla çalışan Mustafa, Ersin'e de gazı verince grup hikayesi başlar. grubun davulcusu olması planlanan Mustafa kendini aşarak bas gitara merak salar ve grubun basçısı olur. Sadece gitar çalabilen ersin hala gitar çalmaktadır çünkü başka bir enstrumana yeteneği yoktur. Gruba kalan elemanların bulunması yaklaşık 5 ay sürdü. Bu süre zarfında sadece grubun kurucuları olan Ersin ve Mustafa sabit kaldı. Başarısızlıklarda dolu vokal ve davul arayışı Eylül ayında vokale Erol'un, davula da Emrah'ın geçmesiyle son buldu. Tarz arayışı ve çıkan engellerden dolayı grubun ilk konseri vermesi 6 ay sürdü.

Gruptaki elemanların farklı tarzları bir araya gelince, grubun tarzını Hardrock-Hardcore olarak tanımlayabiliriz.

Vokal Erol KOCA
Elektro gitar Ersin MUTLU
Bas gitar Mustafa ERBAŞ
Davul Emrah OVA

Grup ilk konserinde 16 Mayıs saat 14:00 da Cumhuriyet Üniversitesi Bahar Şenlikleri kapsamında sahne alacaktır. Tüm Sivas'lı rock müzik severleri bekleriz.

Sabırsızlıkla şenlikleri bekliyoruz sivasın en iyi grubu yakında sahne performansıyla dinleyicilerle bulusucak yani :) basarıların devamını dilerim Madrabaz

Arkadaşlar hayırlı olsun yeni grubunuz . Umuyorum hızlı bir şekilde isminizi duyurur ve istediğiniz şekilde grubunuzu en yüksek seviyeye getirirsiniz...

Başarılar Diliyorum ...

Angel Organizasyon...

saolasn abicim çalşmalar konserler inş seneye daha çok olck ilgine teşekkür ederm

ayrıca berkay sensin hissedebiliyorum yorum için saoln

hoşgeldiniz metrik e sizleri seviyoruz MADRABAZ olm provanıza geldim sanırım şenliklerde patlatacaksınız ortalığı ben siper alsam ii olacak

sevgiler LETANS...

yok bee ciddiyim olm ne zamandır çalışıyosunuz harbiden verimini alacaksınız bende en önden sizi izleyecem

kaçıracaklar mı die bakacam haaa kötüyüm beeennn :twisted:

inş dediğin gibi olur fatihciğim walla çok emek verdik artık bazı şeylerin yolunda gitmesini istiyoruz inş herşey hepimizin istediği gibi olur :)

metrik e hoşgeldınız arkadaslar mavı hapı secersenız neo sızın gurupdan cıkabılır kırmızı secersenız geldınız yere gerı donebılırsınız heheh madrabazı sewıoruz LETANSSS

heryerde reklam yapıoz musti kimse gekmick konsere die adam mı topluon :D

herkese çok teşekkürler millet umarım konser beklediimiz gibi geçer hepimiz için eglenceli bi gün olur

Geri