Yeni forum sitesi açtım turkrockmuzik com herkes gelebilir

Yemeksepeti patladı. adamlar çıktı ya brolar sorry bizi heklediler çok pardons dedi. Kimse gıkını çıkaramadı. Eee nerede şimdi senin KVKK ? Açın dava. bak o üye olurken fırt fırt fırt geçtiğiniz alanlarda neler yazıyor görürsünüz. Ondan sonra ister reşit ooolll ister gözün toprağa baksın.

böyle bir şey yok.

Abicim. Arkadaş bir gaza gelmiş şahsıma münasır düşüncem ile.
Yoksa burada konu etmesi gereken husus KVKK değildir. A.Y. Md. 20/3 kapsamında değerlendirmesi gerekirken. Arkadaş KVKK dan yürümeye çalışıyor.
Bazı dönemlerde İÇİŞLERİ BAKANLIĞINDAN cep telefonlarımıza bir takım bilgilendirme mesajları ulaşıyor.
Peki İÇİŞLERİ BAKANLIĞI bizim KİŞİSEL TELEFON NUMARAMIZI NASIL TEMİN EDİYOR ? Devlet demeyin gülerim Bakanlık demeyin yine gülerim.
Adı üstünde kişisel veri veeerriii. Hadi açın dava o zaman. yada yaz kardeşim CİMER üzerinden. Sen benim kişisel verime nasıl ulaştın.
Haaaa orda da senin GSM operatörün hiç ummadık bir zamanda farkında bile olmadan DİJİTAL ORTAMDA sana bir sözleşme veya feragat şartı sunmuştur. İstediğin kadar yırt kendini.
Saygılar abicim.

turkrock yönetimi hesaba ilişkin mail, şehir, yaş vb bilgileri seve seve silmek zorunda. giriler konusunda ise sıradan vatandaş olarak temennim girilerin silinebilmesi yönünde, ancak o zaman da context bozulabiliyor forum gibi yerlerde devam eden bir muhabbet olduğu için, önceki mesaj silinirse lan AMON niye celallenmiş diyorsun dışarıdan okuyunca, zaten kvkk kapsamında da değil. belki 20/3'ten unutulma hakkına yürünebilir diyeceğim ama hesap anonim.

Bakanlık vs konusunda ise... devlet uysa da KOR uymasa da KOR. bu dönem için konuşuyorum. devlet kanun devleti bile değil, hukuk devletini geçtim. ben de koyuyorum ara sıra. koyulmamasına çaba sarfetsem de koyuluyor. koyarız her türlü. bürokrasi aşağıdan yukarı işlemiyor, yukarıdan aşağı iniyor. engelleyebilirsek ne mutlu, yoksa vatandaşlar hakkını adli makamlarda arayacak. orada da şu laf devreye giriyor "ananı öpen kadı". ben koydurmamaya çalışıyorum, koyuyor-uz-lar. uysa da uymasa da. mali bir konudan bana da koydular zamanında anayasa mahkemesine bile anlatamadım derdimi.

özetle yemeksepeti öpülecek derse "biri" öpülür.

Son düzenleme:
Teori ile Pratiği birbirinden ayırt etmen gerek. Quora dediğin yer 2009 yılında soru cevap olarak açılmış 2010 yılında blog yazılarına izin verilmiş her ülkeden paylaşımların yapıldığı bir platform. Biz burada Türk yargısından bahsediyoruz. :)
Gelinen zamana bakılınca, müzik sitesinde hukuk, hukuk sitesinde müziği tartışıyoruz.

Ayasofya imamının ekonomiyi tartışması gibi.😂

Neyse saygı değer, konuya dahil olan dostlarım. Hepinize hayırlı günler dilerim.✊

Sahibinden üyesi olanlar veya yeni üye olacak olanlar. Buyrun sözleşme ve DİJİTALDE yaptığınız KİMLİK BİLGİSİ DAHİ gerektirmeyen BİR TIK ile onay verdiğiniz. YARGITAY İÇTİHATLARINDA delil niteliği kabulu görmüş bir bireysel sözleşme örneği.
6. maddeye dikkat

Geri