Ibanez Premium fiyat değerlenidmre

Konuyu yanlış yere açtıysam çok özür diliyorum.

Yaklaşık 1,5 Ay önce 'Ibanez SA960QM Premium' satın aldım. 1250$ dolar civarı bir fiyata.Aldığıma da hiç pişman olmadım ama bu gitar maddi durumumu zorladı ve
şu anki durumum kötü olduğu için satmaya karar verdim. Yanlış anlamayın kendimi acındırmaya çalışmıyorum sadece neden bu kadar yüksek bir fiyata satmak istediğimi açıklamaya çalışıyorum.

Sizden istediğim bu gitarı aşağı yukarı ne kadar satabilirim onu öğrenmek ikinci el pazarından hiç anlamıyorum çünkü.

Benim satmak istediğim fiyat 1000$ dolar

Lütfen inceleyip bana aşağı yukarı bir fiyat verebilirseniz sevinirim.

IbanezP4.jpg

IbanezP2.jpg
IbanezP1.jpg

Zor satılır o fiyata. 3-5 senelik temiz gitarlar bile yarı fiyatına zar zor gidiyor. Gitar Zuhal'de 8100 lira şu an. İşini bilen biri gidip bu gitarı nakit para ile 7250 liraya alabilir.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Zor satılır o fiyata. 3-5 senelik temiz gitarlar bile yarı fiyatına zar zor gidiyor. Gitar Zuhal'de 8100 lira şu an. İşini bilen biri gidip bu gitarı nakit para ile 7250 liraya alabilir.
Malesef farkındayım zor satılacağının ancak benim verdiğim fiyat şu anda 6800TL ye denk geliyor ayrıca pazarlık yapmayacağım anlamına gelmiyor. Benimki3-5 seneliek değil ki ona rağmen mi 3/4 fiyatına satamam?

Malesef farkındayım zor satılacağının ancak benim verdiğim fiyat şu anda 6800TL ye denk geliyor ayrıca pazarlık yapmayacağım anlamına gelmiyor. Benimki3-5 seneliek değil ki ona rağmen mi 3/4 fiyatına satamam?
Eskiden olsa satılabilirdi, özellikle 2015 öncesi 2. elden şu gitarı alayım beğenmezsem satarım diye alıp, kolayca satabiliyorduk ama son 2-3 senedir piyasa durgun. Ibanez Premium da çok tutulan bir gitar değil, hatta bence haddinden fazla pahalı. Siz yine de istediğiniz fiyata koyun malum sitelere ama favori sayıları ümitlendirmesin. Millet akıllı telefonun ekranına tıklamak için favoriye ekliyor muhtemelen. Ekliyor favoriye sonra unutuyor. Yayından kaldırdığım ilanlar 5-6 ay geçmesine rağmen hala bir sürü kişinin favorilerinde gözüküyor. Kolay gelsin.

Geri