Satılık Vox Lil night Train NT2H

Takasa
Kapalı
Fiyat
1250
Para Birimi
TL
Amfiyi 2016 Mayıs ayında Andertonsdan 2.el olarak satın aldım. Üzerindeki Çin malılambalar EHX ve JJ marka ile değiştirilmiştir. Preamp katındaki lambalardan bir tanesi headroomu arttırmak amacıyla 12AT7 ile değiştirilmiştir. İsteyen olursa ve bulabilirsem 12AX7 ile gönderebilirim. 8ohm ve 16ohm kabinlere uyumludur. 8ohm 1.5 watt, 16ohmda 2 watt çalışmaktadır. FX send-return yoktur. Thick Swicthini aktif ettiğinizde gain artıyor, EQ ayarları iptal oluyor. İşlevsel olarak herhangi bir sıkıntısı yoktur.
Virüs salgını sebebiyle deneme imkanı yoktur ama çalıştığına dair kanıt olarak ve az çok fikir vermesi amacıyla kısa bir video kayıt alıp yollayabilirim.Zincirlkuyu, Üsküdar, Kadıköy civarlarında elden teslim edebilirim ya da alıcı sorumluluk kabul ederse ödemeyi aldıktan sonra sağlam bir şekilde paketleyerek kargolayabilirim.
Takas düşünmüyorum.
IMG_0583.JPG
IMG_0602.JPG
IMG_0585.JPG

Son düzenleme:
AdBlock Tespit Edildi

Lütfen devam etmeden önce adblock/reklam engelleyici uygulamanızı devre dışı bırakın.

Sitemizin yazılım/donanım/servis sağlayıcı giderleri reklam gösterimleri ile karşılanmaktadır.

AdBlock'u devre dışı bıraktım    Hayır teşekkürler