Ibanez Üst Seviye

Hangisi sizce arkadaşlar? biliyorum farklı seriler, ama o kadar güzel duruyorlar ki dayanamıyorum. Biri klasik ibanez birinde fishman birinde de bare var galiba.

Rg652 yaa. Prestige'lerin fiyatları da yükseldi. Daha doğrusu yeni çıkan modeller öncekilerden daha yüksek maliyetli. Aktif manyetiğe ne gerek var bir kere. Bari en azından RG652, RG655, RG657, RG2550 gibi modellere de devam etmeliler. Yeni modellerden alamayan, eski modellerden alabilsin %20-25lik indirimlerle. Case'li bir kere. 400-500tl'lik sağlam bir Ibanez kılıf (Genesis alsak kılıfla alacağız) daha ekonomik belki ama sağlam bir çantanın yerini tutmaz elbette. Ve de son olarak şahsen Edge'i daha çok tutuyorum. İnşallah en az 2 sene daha devam ederlerse güzel bir RG652AHM (antique White Blonde öncelikli) almayı arzuluyor ve umuyorum

Dosyalar

• 20200717_162336.jpg
    20200717_162336.jpg
    601.1 KB · Gösterim: 120
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Rg652 yaa. Prestige'lerin fiyatları da yükseldi. Daha doğrusu yeni çıkan modeller öncekilerden daha yüksek maliyetli. Aktif manyetiğe ne gerek var bir kere. Bari en azından RG652, RG655, RG657, RG2550 gibi modellere de devam etmeliler. Yeni modellerden alamayan, eski modellerden alabilsin %20-25lik indirimlerle. Case'li bir kere. 400-500tl'lik sağlam bir Ibanez kılıf (Genesis alsak kılıfla alacağız) daha ekonomik belki ama sağlam bir çantanın yerini tutmaz elbette. Ve de son olarak şahsen Edge'i daha çok tutuyorum.
evet ama insan o gold bindingleri o poplar'ı görünce bi rg6ppbfx tsr premium da alası geliyor ama rg652 de cok harika bir prestige napacagim caresizlik

Son düzenleme:
evet ama insan o gold bindingleri o poplar'ı görünce bi rg6ppbfx tsr premium da alası geliyor ve sonra bi bakiyorsun fishman parlak mavi finish off ama rg652 de cok harika bir prestige napacagim caresizlik

Yeni çıkanlardan bu ikisi şık duruyor. DiMarzio manyetikli Rg5320'nin rengini pek sevemedim. Mermer gibi. Şu gri RG5170 ya da mavi RG5120'den biri DiMarzio olsaymış ya. DiMarzio'nun bu manyetiğini de tuhaf geldi başta. Aynı Prestige'leri Edge Zero ile gördüğüm gibi. Sonra alıştım. En son benim gitarın zero point sisteminden de soğudum. Ibanez'e hakimsinizdir muhtemelen de ben pek hakim olmayanlar için rengiyle söylüyorum.

Dosyalar

• images (86).jpeg
    images (86).jpeg
    31.2 KB · Gösterim: 109
  • images (87).jpeg
    images (87).jpeg
    30.7 KB · Gösterim: 124
Yeni çıkanlardan bu ikisi şık duruyor. DiMarzio manyetikli Rg5320'nin rengini pek sevemedim. Mermer gibi. Şu gri RG5170 ya da mavi RG5120'den biri DiMarzio olsaymış ya. DiMarzio'nun bu manyetiğini de tuhaf geldi başta. Aynı Prestige'leri Edge Zero ile gördüğüm gibi. Sonra alıştım. En son benim gitarın zero point sisteminden de soğudum. Ibanez'e hakimsinizdir muhtemelen de ben pek hakim olmayanlar için rengiyle söylüyorum.
fishman değil mi hocam mavi olan?

param olsa
Evet mavide de gride de Fishman diye geçiyor. DiMarzio manyetikli olan, aşağıdaki gitar. Mermer gibi dediğim. Ben keşke bunların biri DiMarzio olsaydı diyorum. Pasif en azından. Pil ne kadar gidiyor bilmiyorum aktif olanlarda.
param olsa bu arkadaşı alırdım. tam bir başyapıt. cosmic shadow diye geçiyor 17bin tl ye geliyor galiba süpper gerçekten süpper.

Rg652yi mi? Ah ah. Bi alayım hiçbir güç sattıramaz bana. Şu anki Ibanez'i de, 7 telli bir gitar almadan satmam. Yani tek bir tane gitarım olsun, 7 telli olsun, yeter bana. C# akort sistemini de bir şekilde hallederim.
param olsa

param olsa bu arkadaşı alırdım. tam bir başyapıt. cosmic shadow diye geçiyor 17bin tl ye geliyor galiba süpper gerçekten süpper.
Dur bakalım ek gümrük vergisi kalkarSA bi umut ama indirim gelmez hemen. Eğer Türkiye'den alacaksan tabi. Ama 3-5yıl sonra ya da üretimi ne zaman bırakılırsa, dışarıdan alacağından daha hesaplı alırsın şüphesiz.

Rg652yi mi? Ah ah. Bi alayım hiçbir güç sattıramaz bana. Şu anki Ibanez'i de, 7 telli bir gitar almadan satmam. Yani tek bir tane gitarım olsun, 7 telli olsun, yeter bana. C# akort sistemini de bir şekilde hallederim.
Dur bakalım ek gümrük vergisi kalkarSA bi umut ama indirim gelmez hemen. Eğer Türkiye'den alacaksan tabi. Ama 3-5yıl sonra ya da üretimi ne zaman bırakılırsa, dışarıdan alacağından daha hesaplı alırsın şüphesiz.
hiç sanmıyorum kalkacağını :(

hiç sanmıyorum kalkacağını :(
Rg2550ler, keşfetmeden önceki versiyonlarını da araştırıp, takip ettiğim kadarıyla, değişikliklerle en az 15 yıl tedavülde kalmış. Edge Prolu olarak çıkmış, mavisi çıkmış. Donanım cosmo black olmuş. Sharktooth olmuş, edge zero olmuş. Galaxy tonları yerini Metalik renklere bırakmış falan. Ne modeldi ama bee 🤤 ÇALMASAN DA KOY STANDA SEYRET, FOTOĞRAF ÇEK bir modeldi çoğu Rg gibi

Son düzenleme:
Geri