Vox Amplug 2 Blues

IMG_20200718_113405.jpg
IMG_20200718_113405.jpg
IMG_20200718_113405.jpg

Vox amplug 2 blues. 350tl ye değer mi düşüncesiyle korkarak aldım fakat müthiş. Almayı düşünenler için yardımcı olmak için paylaşıyorum. Çok gğzel tonları var

Kulaklıkla mı çalıyorsunuz? Clean verdyonunu kullandım çokta memnun kalmadım. Yine muhakak iyi bir kabine ihtiyaç duyuyorlar gibime geldi

Forum üzerinde kabin ve amfili satılıyor. Bir bakın isterseniz.

Bunu gitara başlatacakken bende düşünüp konu açmıştım, ama bir cevap alamadım
acaba aux girişli ucuz 50 - 100tllik bir hoparlörle nasıl olur?

Kulaklığı direk gitara bağlamaktan bahsediyorsan distortion falan alamam ama pratik için güzel olur teşekkür ederim.
Biraz önce internetten indirdiğim gitar Rig 5'i denedim. İçi çeşit çeşit kabinler, efektlerle dolu. 5₺'lik bir 6.35 mm to 3.5 mm aparatı ile jak kablosunu takarak bağladım. Dip ses dışında hiç fena ses almadım. Özellikle oktav efektine hayran kaldım.

Biraz önce internetten indirdiğim gitar Rig 5'i denedim. İçi çeşit çeşit kabinler, efektlerle dolu. 5₺'lik bir 6.35 mm to 3.5 mm aparatı ile jak kablosunu takarak bağladım. Dip ses dışında hiç fena ses almadım. Özellikle oktav efektine hayran kaldım.
Bayramdan sonra büyük ihtimal yeni gitar alıcam hocam, pc ile kullanmayı düşünüyorum gecikme olarak ses kartı daha iyidir evet ama ton olarak Bi fark olur mu?

Bayramdan sonra büyük ihtimal yeni gitar alıcam hocam, pc ile kullanmayı düşünüyorum gecikme olarak ses kartı daha iyidir evet ama ton olarak Bi fark olur mu?
Ben gecikme yaşamadım nedense. Ses kartı falan da yok bende :).
Ya ben yanılıyorum, ya da bir mucize gerçekleşti.
Gerçi kulaklığa bağlı bende :D.
Ton olarak gayet iyiydi, sadece dip gürültüsü sıkıntı. O da çözülmeyecek şey değil.

Ben gecikme yaşamadım nedense. Ses kartı falan da yok bende :).
Ya ben yanılıyorum, ya da bir mucize gerçekleşti.
Gerçi kulaklığa bağlı bende :D.
Ton olarak gayet iyiydi, sadece dip gürültüsü sıkıntı. O da çözülmeyecek şey değil.
Noise gate ile az bir miktar düşürülebilir dipses, fx box tarzı programlarda gecikme falan da olmuyor pek, büyük ihtimal sahne almadıkça evde bu şekilde çalacağım. Teşekkürler.

Geri