GFS Youtube Kanalı

Grand-Flex-Studio
Girişte Rumplestiltskin tarafından yazılmış bir anlaşmayla karşılaşacağınız ve aslında hiç de Geniş ve Rahat olmayan Ev stüdyomun youtube kanalının ismi.
Son videom ile buraya bir konu açmak istedim.

"Gerici Sayılabilecek bir ortamda geçirdiğim yıllarda yalnız ülkemizde değil, genel olarak çok önyargılı ama içlerinde diğer kültürlerden kırıntılar taşıyan insanlar gördüm.
Şuan önemli bir noktada olmasa bile kanalı açarken ki hedefim bu kesime hayatlarında aslında bir yeri olan batılı nostaljik şarkıları tekrar hatırlatmak ve çevirilerini olabildiğince şarkıların felsefesine göre yapıp videolara ekleyerek, dünyanın başka bir köşesinde de bir insanın onlarla aynı duygularda olduğunu anlatmaktı.
Kanalım Cover üzerine ancak arada parodiler ve müzik ekipmanları videoları içeren bir kanal.
Henüz yolun başındayız ama eğer ilgilenir ve destek olmak isterseniz kanalımın son videosunu buraya bırakıyorum.

"Şimdi bir yerde bir çocuk şarkı söyleyip silah çekmeyi öğreniyor, efsane olmayı umuyor."
Sevdiğim filmlerden biri olan The Ballad of Buster Scruggs'dan bir şarkı coverladım. Eğer ki beğenirseniz kanalıma destek olmanız en büyük dileğim...
https://www.youtube.com/watch?v=n5G0hfvC8kg

sssssssssss.jpg

Geri