You Tube Kanalımız

Herkese merhaba,
youtube kanalımız bugün açıldı ve ilk yayınımızı yaptık.

Analog dönemin çocukları olarak dijital döneme ayak uydursam da yine de acemilik çekiyorum. Sizin samimiyetinize güvendiğimden burada paylaşmak istedim. Videoda neler olması gerekir, çekimde aksaklıklar var mı? benimle düşüncelerinizi paylaşırsanız memnun olurum.

Hepinize sağlıklı günler dilerim.

Hayırlı olsun. Instagram ve youtube’den takip etmeye başladım. Umarım faydalı içerikler paylaşmaya devam edersiniz. Gitarparça.com’dan daha önce manyetik sipariş etmiştim. Samimi yaklaşımınızdan ötürü buradan da teşekkür etmiş olayım.

Gözünüz aydın, bir abonelik de benden olsun. Yukarıdaki önerilere katılıyorum; çekim anında telefon kullanacaksanız yatay tutmanız daha rahat izlenebilir bir video görüntü almanızı sağlayacaktır. 240p de video’nun çözünürlük/görüntü kalitesi değeridir. Youtube‘da 4k dediğimiz fantastik değerlerde yükleme yapmanız mümkün fakat gerekli değil. Telefonunuzun video ayarlarından çözünürlüğü yükseltip bu şekilde daha kaliteli işlenmiş bir görüntü elde edebilirsiniz.

İleride olaya alıştıkça bütçeyi yormayacak aynasız bir makine ile de devam edebilirsiniz. Telefondan çok daha başarılı sonuç alırsınız.

Gözünüz aydın, bir abonelik de benden olsun. Yukarıdaki önerilere katılıyorum; çekim anında telefon kullanacaksanız yatay tutmanız daha rahat izlenebilir bir video görüntü almanızı sağlayacaktır. 240p de video’nun çözünürlük/görüntü kalitesi değeridir. Youtube‘da 4k dediğimiz fantastik değerlerde yükleme yapmanız mümkün fakat gerekli değil. Telefonunuzun video ayarlarından çözünürlüğü yükseltip bu şekilde daha kaliteli işlenmiş bir görüntü elde edebilirsiniz.

İleride olaya alıştıkça bütçeyi yormayacak aynasız bir makine ile de devam edebilirsiniz. Telefondan çok daha başarılı sonuç alırsınız.

Çok teşekkür ederim hem aboneliğiniz için hem verdiğiniz bilgiler için sağolun

Bir abone de ben oldum. Türkçe modifiyeler gerçekten az. Ya da bu işlerleri yapan kişiler ya clickbait yapıyorlar, ya da gerçekten hiçbir şey bilmiyorlar. Böyle bir kanalın gelmesi iyi olur. Şimdiden hayırlı olsun.

Video kalitesi artsa güzel olur :).

bir de gitarteknikleri seri tanıtıma başlayaydı. O kadar amfi modeli var ki tanıtımını beklediğim. Marshall DSL serileri, Marshall Code25, Boss Katana. Özcan Erkişi harika tanıtım yapardı özledik. Emrah Almış da aynı şekilde güzel tanıtım yapardı da bu ürünleri daha çok Özcan Erkişi yapardı. Ayrıca Ne Ibanez rg prestige modelleri geldi geçti-RG655, RG657..... gitarteknikleri hep sessiz kaldı.

Geri