bas gitara başlayacağım

merhabalar!
onceki basliklarda denemeden alma veya ikinci el ucuza kapat denmis, simdi soyle bir sorunum olacak:
ikinci el cort ab4 pjopb 900tl,
yine muzik marketlerdeki en ucuz baslar da 800civarindan basliyor. yeniler icin cort tavsiye edilmis ama bu modeli hakkinda pek bilgi bulamadim ve deneyerek ucuz bir sifir almak daha mi iyi olur bilmiyorum. (hasarsiz vs. gozukmesi yonunde bir suphem yok ama denemeden almayincilarin etkisinde fazla kaldim, bi de su var calmayi bilmiyorum o yuzden deneme imkanim olursa ne yapmaliyim? *)
dehset heyecanliyim, bas gitar ucuz zamandir hayalimdi ve para biriktiriyordum. yardimci olan/olabilecek herkese cok tesekkurler
*duzenleme ile yogun rahatsizlik veren randomum silinmistir, konservatuar egitimi almama karsin uflemeli olmayan calgilar karsisinda ne yapacagini bilemeyen heyecanli halim bana epey gulunc gelmisti oysa

Son düzenleme:
Bütçene göre ikinci el bir bas gitarla başlayabilirsin yakınlarda bir bakma imkanın olan bir bas bakabilirsin nelere dikkat etmen gerektiğini şu video da anlattım.

merhabalar!
onceki basliklarda denemeden alma veya ikinci el ucuza kapat denmis, simdi soyle bir sorunum olacak:
yine muzik marketlerdeki en ucuz baslar da 800civarindan basliyor. yeniler icin cort tavsiye edilmis ama bu modeli hakkinda pek bilgi bulamadim ve deneyerek ucuz bir sifir almak daha mi iyi olur bilmiyorum. (hasarsiz vs. gozukmesi yonunde bir suphem yok ama denemeden almayincilarin etkisinde fazla kaldim, bi de su var calmayi bilmiyorum o yuzden deneme imkanim olursa nasil ne yapmwliyim xkfjksjxzmx)
dehset heyecanliyim, bas gitwr ucuz zamandir hayalimdi ve para biriktiriyordum. yardimci olan/olabilecek herkese cok tesekkurler!

Merhaba bu
merhabalar!
yine muzik marketlerdeki en ucuz baslar da 800civarindan basliyor. yeniler icin cort tavsiye edilmis ama bu modeli hakkinda pek bilgi bulamadim ve deneyerek ucuz bir sifir almak daha mi iyi olur bilmiyorum. (hasarsiz vs. gozukmesi yonunde bir suphem yok ama denemeden almayincilarin etkisinde fazla kaldim, bi de su var calmayi bilmiyorum o yuzden deneme imkanim olursa nasil ne yapmwliyim xkfjksjxzmx)
dehset heyecanliyim, bas gitwr ucuz zamandir hayalimdi ve para biriktiriyordum. yardimci olan/olabilecek herkese cok tesekkurler!

Merhaba , bu gitarın aynısından kullanıyorum , benimde yeni başlayıp aldığım gitar bu , sıfır olarak aldım , memnunum tavsiye ederim , zaten öğrenci gitarı diye geçiyor.

Yazdığınız cevabın flüt enstrümanına saygısızlık olduğunu biliyorsunuzdur umarım

Katılmıyorum. Flüt enstrümanına saygısızlık olmuyor dediğim. Flüt tavsiye etmemin konu sahibinin kendini ifade etme tarzından yola çıkarak öğrenmesi daha kolay olacağından önerdim. Flüt ile Bass gitar arasında takdir edersiniz teknik ve pratik zorluk farkları var ve flüt daha kolay.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
yan flüt çalıyorum ve flüt genellemesiyle ilkokul seviyesi blok flütü kastettiğinize inanmak istiyorum. ve buna üzülerek inanmak istiyorum çünkü blok flütte sünger bob karepantolon'dan herhangi bir melodi çalmaktan aciz olduğunuzu düşünüyorum. yazım hatalarının sebebi klavyemin kırık olması ve kullandığınız üsluba karşılık vermek için yirmi dakikadır doğru tuşlara basmaya çalışıyorum. ayrıca günlük hayatımda mesajlaşırken sıklıkla 'ilginç' randomlar kullandığım ve müziğin samimiyetine inandığım için beni mazur görünüz, bu kutsal forumda kullanmak ne haddime, derhal enstrüman çalma eyleminden de men edilmeliyim siz de çok haklısınız. ve sizlere layık olabilmek için ne kadar emek verirsem vereyim başaramayacağım zira flüt enstrümanına hakaret bir anlatım yetisine ve kişiliğe sahibim, ancak ne yazık ki buraya ironik bir özür dilerim yazmak hiç içimden gelmiyor :(

Geri