Schecter Sun Valley Super Shredder Fr Sustainiac

Foruma her baktığımda sana ait en az 1 2 başlık görüyorum...
Burası tabi ki forum, tabi ki soru sorulacak, bilgi paylaşılacak fakat bu forumda veya internette temel bilgilere erişebileceğin her şeyi tembellik yaparak hatta bana göre daha da kötü olarak tek satırlık, 2 cümle ile sorarak insanların vaktini ve mesaisini almaktan vazgeç.
Buraya başlık açarken harcadığın sürenin yarısı kadar süre ile video ya da yorumlara erişebileceğini bilmiyor olman zaten imkansız!

Eğer varsa öyle bir seçenek yazdığın başlıklar ve mesajlara dair seni engelliyorum şuandan itibaren. Bana göre tamamen görüntü kirliliğinden öteye geçmiyorsun.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Foruma her baktığımda sana ait en az 1 2 başlık görüyorum...
Burası tabi ki forum, tabi ki soru sorulacak, bilgi paylaşılacak fakat bu forumda veya internette temel bilgilere erişebileceğin her şeyi tembellik yaparak hatta bana göre daha da kötü olarak tek satırlık, 2 cümle ile sorarak insanların vaktini ve mesaisini almaktan vazgeç.
Buraya başlık açarken harcadığın sürenin yarısı kadar süre ile video ya da yorumlara erişebileceğini bilmiyor olman zaten imkansız!

Eğer varsa öyle bir seçenek yazdığın başlıklar ve mesajlara dair seni engelliyorum şuandan itibaren. Bana göre tamamen görüntü kirliliğinden öteye geçmiyorsun.
Çok üzüldüm lütfen engelleme beni :)

ahahahahhaha olaya bak. zamanını alacağını düşünen bir insan zaten arkadaşın sorusuna cevap yazmaz. şimdi ben bu gitara bakıyorum, daha önceden çalmış, tecrübe etmiş biri var mı diye konuya bakmaya geldim. yine birileri bu forumda alakasız yorumlar atmış. ben anlamıyorum gerçekten; özellikle bu foruma girmeden önce içtiğiniz bir şey mi var? ne bu burnu havada yaşama takıntısı...

yakup aslan arkadaşıma katılıyorum şu foruma girmeden bazı kişiler cidden bir şey içiyor sanırım hep bir burnu havadalıkları var, kardeşim soru sorması bedava herkes istediğini sorabilir ben bu gitarı inceliyorum mesela gitarı kullanan insanlar buraya o gitarın nasıl olduğunu yazsa kafamda bişeyler belirecek madem yazmak istemiyorsun git başka işlerle uğraş

Bu "soru sorma" meselesi hep yanlış anlaşıldı bence...
Eğer önceden defalarca ele alınmış bir başlık için tekrar tekrar yeni başlık açılıyorsa, bu ayrı bir sorun.
Bence birilerinin sürekli soru başlıkları açmasında tek başına bir sıkıntı yok.
Ama bu arkadaşların kendileri foruma bir katkı yapmıyorsa, bu bir yerden sonra yanlış anlaşılmaya müsait hale gelir.
Hele bir de üzerine "niye cevap vermediniz ???" diye atarlanmaya başlarsa, o zaman bir yerde çizgiyi çekmek lazım. Bunun dışındakileri forum yönetimi düşünsün bence.

Floyd rose'lu bir gitar ihtiyacım olduğundan bu modele takmıştım bir ara. Sustainac modelinin köprüsü ''Floyd Rose Special 'Hot Rod' Locking Tremolo (Schecter Exclusive)'' ile gelirken, aynı serinin şu h-s-s model gitarı Floyd Rose 1500 ile geliyor. Floyd Rose special modeline schecter'a özel diye not düşümüşler, klasik floyd rose special vakası olur mu bilmem. İlk denemede ikisinde de pek farklılık göremiyorsunuz. Kullananlar, bilenler uzun vadede yorumlasa daha iyi. 1500 Serisi bence güzel.

İki modelde de çelik fret yok, benim denediklerimin hepsi endonezya üretimiydi.
Klavye profili ince C, Radius'u 14''. (Çoğu gibson ve epiphone gitarlardaki gibi) Yani düz ve hızlı, ama Jeff Loomis gibi gitaristler 12''16'' tercih ediyor, yani denemek lazım.
Genel olarak charvel modellerini andıran bir gitar. İkisi arasında kalsam charvel alır giderdim herhalde.

Son düzenleme:
Floyd rose'lu bir gitar ihtiyacım olduğundan bu modele takmıştım bir ara. Sustainac modelinin köprüsü ''Floyd Rose Special 'Hot Rod' Locking Tremolo (Schecter Exclusive)'' ile gelirken, aynı serinin şu h-s-s model gitarı Floyd Rose 1500 ile geliyor. Floyd Rose special modeline schecter'a özel diye not düşümüşler, klasik floyd rose special vakası olur mu bilmem. İlk denemede ikisinde de pek farklılık göremiyorsunuz. Kullananlar, bilenler uzun vadede yorumlasa daha iyi. 1500 Serisi bence güzel.

İki modelde de çelik fret yok, benim denediklerimin hepsi endonezya üretimiydi.
Klavye profili ince C, Radius'u 14''. (Çoğu gibson ve epiphone gitarlardaki gibi) Yani düz ve hızlı, ama Jeff Loomis gibi gitaristler 12''16'' tercih ediyor, yani denemek lazım.
Genel olarak charvel modellerini andıran bir gitar. İkisi arasında kalsam charvel alır giderdim herhalde.
İkisi arasındaki sıfır fiyatı/performansı bilmem ama ikinci el çeşidi ikisinde de fazla yok gibi. Charvel marka gitarlar Schecter gitarlara göre biraz daha pahalı. Benim hoşuma daha çok Charvel gitarların görünümü, Schecter gitarların rengi gitti.

Geri