Gloss Black Aşkı

Dümdüz bir superstrat, gloss black. KH602 hoşuma gitti, başka öneriniz var mı değerli arkadaşlar ve abilerim. Gloss black çok standart ama çok güzel anlatılamaz bir şey. Yeni kızarmış ekmek gibi...

Js 11 vardı bende de gloss black. Parmak izi beyaz beyaz toz çekiyordu. Çalmaktan çok temizlemekle vakit geçirmiştim onunla:) Gitara dokunmaya korkuyordum.

Ltd 600 signature serirs 1000 delux series ile eşit gibi. 1000 delux setisi için 7300 tl şu an fena fiyat değil. Ezgican müzikten hiç alışveriş etmediğim için bir yorum yapamayacağım

Alexi 600 ben kullanmam. Tarzım değil. Ama ec1000ler pahalı, 9 bin falan ve yeni üretimleri endonezya yapımı onların. Sıfır alacaksan da made in korea olmasına dikkat etmeni tavsiye ederim.

Alexi 600 ben kullanmam. Tarzım değil. Ama ec1000ler pahalı, 9 bin falan ve yeni üretimleri endonezya yapımı onların. Sıfır alacaksan da made in korea olmasına dikkat etmeni tavsiye ederim.
kh602 ya devam o zaman, @herşeyi soran adam adlı kullanıcının başlığı (malum sürekli başlık açıyor) schecter sun valley hakkındaydı o gitar fena değil gibi sanki. Kh 602 ile kıyaslanabilir mi?

Geri