Satılık Toplama Strat (Squier Classic Vibe 50's Pickup ve elektronik aksam)

Takasa
Kapalı
Fiyat
1600
Para Birimi
TL
Selamlar,

Gövde ve sapı forumdan bir arkadaştan aldım. Üzerine Squier 50's classic vibe'dan çıkma dolu pickguardı olduğu gibi yerleştirdim (manyetikler, potanslar switchler vs.)
Ortaya güzel bir strat çıktı fakat bir kaç gitarım daha olduğu için yatıyor.
Sap: Mersin'de bir luthier tarafından yapılmış flame maple üzerinde aldığım arkadaşın söylediğine göre usa butik burgular var. Gerçekten kaliteli ürünler. (sapda minik bir cila çatlağı var sadece görsel)
Gövde: Standart strat ölçülerinde yine sanırım aynı ustanın el yapımı bir gövde fena değil.
Elektronik aksam : Squier classic vibe 50's

Not: Fotoğraflardaki köprü eski boyutsal olarak sapla orantısız olduğu için yenisi ile değiştirerek vereceğim. Uygun köprüyü aldım fakat takmadım.

Sadece dolu pickguardının 1000TL ettiğini düşünürsek fiyat oldukça uygun. Takas düşünmüyorum. Affinity parasına ondan kat kat iyi bir strat

Dosyalar

Son düzenleme:
Merhaba. Gitar pek toplanabilmiş gibi durmuyor. Yanlışım varsa düzeltin ama yanlış görmüyorsam köprü pickguard'ın altına girmiş, teller de klavyede orantılı durmuyor.

Hocam merhabalar. Öncelikle iyi satışlar, ve iyi bayramlar dilerim. Yalnız, 4. fotoğrafta pickguard'ın tam oturmadığını görüyorum. Kablo dışarı çıkmış, ya oturtulurken tam oturtulmamış olabilir. Sadece bilgilendirme yapmak istedim. Tekrardan iyi satışlar :).

AdBlock Tespit Edildi

Lütfen devam etmeden önce adblock/reklam engelleyici uygulamanızı devre dışı bırakın.

Sitemizin yazılım/donanım/servis sağlayıcı giderleri reklam gösterimleri ile karşılanmaktadır.

AdBlock'u devre dışı bıraktım    Hayır teşekkürler