Hangi Gitarı Almalıyım?

2500 liraya prestige bi tık imkansız gibime geldi 2.5k ya alıncak les paulden iyidir bence ibanez en azından daha rahat oluyorlar
Siz ne dediğimi anlamamışsınız. Arkadaş cr custom önermiş. O gitar 4800tl ben de 4800tl ye ibanez prestige almasının daha mantıklı olduğunu söyledim. Tabi ki 2000tl gibi bir fiyata prestige bulunamaz. Hayatında hiç ibanezin üst modelini eline aldın mı? "En azından rahat oluyorlar" Kime göre neye göre rahat? Adam les paul istiyordu les paul dediğin etli sap olur ibanez dediğimiz incecik oluyor. Kulaktan duyma bilgilerle bir de model önerisi yapıyorsunuz. @sadbtr dostum, bulabilirsen ec256 iyi bir gitar ne diğer les paullar gibi kalın sapı var ne de çok ağır. Diyelim ki bulamadın ibaneze hiç bulaşma çünkü işin içinden çıkamazsın yok tremolosu şöyle olsun böyle olsun vs. Les paul tarzı kasalar sabit köprü seni hiç uğraştırmaz en azından. Tabi yine senin kararın ki ben ibanezin rg350-370 gibi modellerini uzun ömürlü bulmuyorum. Hele şu an sıfırı 4000tl edecek gitar hiç değil onlar. Tekrar söylüyorum git bir mağazaya dene bunlar önermekle olmuyor bir yere kadar.

Geri