Satılık Line 6 FBV Express MK1 Foot Controller

Takasa
Açık
Fiyat
500.00
Para Birimi
TL
Beraber aldığım Pod X3 ile kullandım. Daha sonra Line 6 FBV Shortboard da alınca boşa çıktı. Oldukça temiz sayılır alet, kullandığım dönem işimi iyi gördü, ofiste veya evde kullanıldı. Bir arkadaşım bunu PC'ye bağlayıp grig ve reason kullanıyordu, galiba midi controller olarak gösterip yapıyordu.. Aşağıdaki listede yazılı uyumlu olduğu bir Line 6 amfiniz veya bean processor'ünüz var ise kullanması büyük kolaylık, çalmayı kesmeden ton (preset) değiştirebilmek veya wah'a geçmek için çözüm... İlave olarak üzerinde pratik bir tuner'ı ve tap delay özelliği var.. İlginçtir desteklemediği halde HX Stomp'u bununla kontrol edeni de gördüm youtube'da yeni bir videoda..

Sadece aşağıda listelenen Line 6 cihazlarla uyumludur.. Piyasaya fazla düşmez.. Ben forumdan 100 dolara yakın bir fiyata almıştım (Dolar 2 lira civarıyken 200 TL saymıştık). Fiyatım bugünkü kurdan 70 dolar civarına geliyor.

Elden alışveriş yapmak isteyenler için İstanbul, Bahçelievler'deyim (Bilenler için Ömür Plaza arkası). Diğer illere ise havale sonrası alıcı ödemeli her yere kargo yapılır..
(Fotolar için özür, çaydanlıkla çekilmiş gibiler, alet fotoğrafta gözüktüğünden daha da temiz)..
Line 6 FBV Express 2.jpeg

Line 6 FBV Express 1.jpegLine 6 FBV Express 3.jpegLine 6 FBV Express 4.jpeg
FBV Express MK1 (Does not have USB Port)

Hands-free channel switching and more for most Line 6 amps and POD processors
4 channel switches: A, B, C and D
Full-sized volume/wah pedal features plenty of grip
Chromatic tuner display
Bright LEDs show active channel, tap tempo and volume/wah
Durable footswitches and chassis
Self-powered via included locking RJ-45 cable (Ethernet kablo)

Compatible With (Uyumlu olduğu cihazlar):
Spider Valve
Spider Valve MKII
Spider II *
Spider III *
Spider Jam
Spider IV
Flextone III
Vetta
Vetta II
HD147
POD 2.0 **
POD XT
POD XT Pro
POD X3
POD X3 Pro
Bass POD XT
LowDown
POD HD Desktop/HD Pro

NOT compatible with (Uyumlu olmadığı cihazlar): Ax212, Flextone I, II or HD, POD® Pro, Bass POD®, Bass POD®Pro and Spider 1.

*FBV Express is not compatible with Spider II 15 or Spider III 15.
**FBV Express is only compatible with POD 2.0 units with pedal jacks labelled "FBV Pedal". It is not compatible with older units which have pedal jacks labelled simply "Pedal".
***FBV Express Mark 1 is not officially supported for Spider V, but it will not damage the amp.

Video Rusça (galiba) ama işlevlerini kısa ve öz anlatıyor.. Seslere takılmayın, effect kalitesine göre sonuç bambaşka, adam garip presetler kullanmış..

Son düzenleme:
Geri