Sadece forumda karşıma çıkan dini reklamlar

Dediklerim lisans seviyesinde okutulan kitapların cok basit ve yüzeysel bir açıklaması. Bu makale diğerlerine göre daha güvenilir gozuktugu icin koyuyorum ama halihazırda bilimsel bir tartışma oldugu icin arastirmalarinizi derinlestirmenizi, başka ülkelerde uygulamalara bakmanızı rica ederim.

Dosyalar

• 10.25272-j.2149-8539.2019.5.1.04-711675.pdf
    425.5 KB · Gösterim: 172
Dediklerim lisans seviyesinde okutulan kitapların cok basit ve yüzeysel bir açıklaması. Bu makale diğerlerine göre daha güvenilir gozuktugu icin koyuyorum ama halihazırda bilimsel bir tartışma oldugu icin arastirmalarinizi derinlestirmenizi, başka ülkelerde uygulamalara bakmanızı rica ederim.
Tabi ki dediklerim yatirim tavsiyesi değildir. Kendi bilgilerim de hatalı olabilir.

Laikliğin anayasal tanımından daha çok sosyal boyutu, vatandaşlar için, bütün insanlar için vazgeçilmez anlamını kavrasaydı bu millet... aah ah bu milletten depremzedeler vs için toplanan paraları yiyenler dileniyor olurdu. Aç yatanlar değil 😐

4 sayfa yazı var ama bir allah'ın kulu da sormamış bu ''dini ve milli meseleler'' ne; bir şeyin dini ve milli olduğuna kim karar veriyor :) bu arada hukuk tartışmasında olması gereken zikredilmiş hep ama gerçeklerden bahsedeceksek dostumuz haklı olabilir :) halihazırda yaşanmışı var:

Arkadaşlar bu hala bana oluyor, artık kurtulamayacak mıyım?

Dosyalar

• Adsız.jpg
    Adsız.jpg
    196.6 KB · Gösterim: 98
Arkadaşlar bu hala bana oluyor, artık kurtulamayacak mıyım?
Bana da çıkıyordu sürekli. Dün sağ üstteki çarpı işaretine tıklayıp "Bu reklamı gösterme" seçeneğini seçtim ve daha gelmedi.
Bu arada başlıktaki mesajlara bakıyorum ki cidden ülkemizde belli seviyeyi aşamamış insanlar var ve biz onları görmezden gelmezsek böyle devam edecekler. İnsanların görüşlerine saygı duyarım ama 6 yaşından beri beyni yıkanan bir insan ile karşı karşıya gelirseniz yapabileceğiniz pek bir şey yok. İlk önce daha küçük yaştaki çocukları "cin , cehennem , azap , sonsuza kadar yanacaksın" gibi ifadelerle korkutan , güyaaaa hoşgörüyü ilke edinen ama kendi sadist aşağılayıcı kısıtlayıcı kuralları olup kendiyle çelişmekte olan bu sistemi eğitim bilim ve sorgulama ile yıkmalıyız. Zaten son dönemlerde insanları neden bilimden ve sorgulamaktan uzaklaştırdıkları gayet ortada.

Geri