Umay Umay

Umay yeni albüm için şu sıralar yoğun şekilde çalışıyor. Geçmiş albümlerine bakılırsa yeni albüm daha sağlam bir altyapıya sahip olacak. Yurtdışında da devam eden stüdyo kayıtları bizlere yeni yılda güzel bir hediye olacak...

copadam demiş ki:
Umay yeni albüm için şu sıralar yoğun şekilde çalışıyor. Geçmiş albümlerine bakılırsa yeni albüm daha sağlam bir altyapıya sahip olacak. Yurtdışında da devam eden stüdyo kayıtları bizlere yeni yılda güzel bir hediye olacak...
Ben hala stüdyoya girmediğini fakat albümle ilgili diğer tüm çalışmaların bittiğini duydum.

Tekrarlıyim;Umay 14 Aralıkta Cem adrian ın yeni albümünün tanıtım gecesinde Cem e destek amaçlı olarak sahneye çıkıp "Bana özel" isimli şarkıda düet yapıcaklar.

Umay yeni albümüyle bomba gibi gelecek, yine ağlatacak mavi notaların asi kraliçesi o insanın kalbini donduran sesiyle, içini acıtan sesiyle. Hergün yine dinleyip ağlıyorum onu, hareket vaktini, düşmedim dahayı, kalbicamdanı. Cem adrianla düeti de harika. Herşey harika ve dahada harika olucakk, biraz sabırr:)

slmlar

arkataşlar umay umay kitabının herhangi bi kitabı lazım olan varsa ne kadarsa ücreti ödenecek

en son kitapları o yayın evinden bu yayınevine sürekli değişerek basılırken,okunurken, müzikli tarafı ne yazık ki o bardan bu bara canlı dinlenilmiyor belki bi cover ucundan kıyısından

karizma 4141 says: arkataşlar umay umay kitabının herhangi bi kitabı lazım olan varsa ne kadarsa ücreti ödenecek

idefixeten kolayca ve ucuzca sipariş edebilirsin bütün kitaplarını ,orospu kırmızı'sı olmazsa olmaz kitabıdır,
sevgiler

Kliplerinde hep gitaristleriyle aşk yaşardı. Aslında bu oldukça güzel bir fikir. Bu sayede kliplerden etkilenip konserlere gelen insanlar ister istemez şarkılardaki duyguya daha kolay girerler.

58e74085-30ed-4c22-a2de-d16ae3f38ef6.jpg

tumblr_ml1rgqxvAd1r37rxho1_500.jpg

Geri