Düşüm Ayna - Power Metal - Ankara

asLında söylemem gerekn 100lerce şey var.ama hepsini söylemek mümkün değiL:D ama özellikle şunu söylemek istiyorum.şarkı szleriniz...
bende bir söz yazarıyım.günümüzde andirik gundirik sözler var. sizinkiler tam bana bakan sözler. gerçek sözler.sizi ayakta alkışlamaya layık görüyorum:)

maRmeLad demiş ki:
asLında söylemem gerekn 100lerce şey var.ama hepsini söylemek mümkün değiL:D ama özellikle şunu söylemek istiyorum.şarkı szleriniz...
bende bir söz yazarıyım.günümüzde andirik gundirik sözler var. sizinkiler tam bana bakan sözler. gerçek sözler.sizi ayakta alkışlamaya layık görüyorum:)

Hani bir söz vardır ya "O sizin güzelliğiniz" diye, sadece iltifata teşekkür amacını taşımaz bu söz, ayrıca gerçek bir anlatımı içinde barındırır. Bir bebek nasıl aynada kendini gördüğünde mutlu olur, heyecanlanır, bir yetişkin için bu ayna, sanat eserleridir. Kendini gördüğünde mutlu olur kişi, hayatındaki acıların ve tatlıların, adını koyamadığı duygularının resmini görmüştür. Bu güzel sözleri senden duymak bizi mutlu etti maRmeLad, bil ki bu senin güzelliğindir, sevgimizle...

bilmeniz gereken bir şey daha var. ben 14 yaşında ufacık bir kızım. insanlar beni ilk gördüklerinde gıcık, salak, bir tip olarak benimsiyorlar. oysa ki kimse bilmez o kişinin içine girmeyi.ama ben sizin grup adınızı duyduğun ilk anda sizin gücünüzü hissettim.daha şarkıları dinlemeden. kendinize o kadar iyi bir isim seçmişsiniz ki akla hayale sığılmaz. benim hayatımdır müzik. ama yazmaktan başka çalmaya veya söylemeye yeteneğim yoktur. kısacası üreticiyim.günün birinde kendimi geliştirip sizin sözlerinizin seviyesine gelmek istiyorum. çok çalışmam gerekiyor. kendinizi asla kötü hissetmeyin. asla aklınızdan olumsuz bir şey geçmesin. çünkü siz, sizinle aynı zamanda çıkan dandik uyduruk ruhsuz gruplardan değilsiniz.kendinizle gurur duyun.çünkü bir müzik gurmesinin favorisisiniz. eminim gururlusunuzdur. çünkü hak ediyorsunuz:) :)

maRmeLad demiş ki:
bilmeniz gereken bir şey daha var. ben 14 yaşında ufacık bir kızım. insanlar beni ilk gördüklerinde gıcık, salak, bir tip olarak benimsiyorlar. oysa ki kimse bilmez o kişinin içine girmeyi.ama ben sizin grup adınızı duyduğun ilk anda sizin gücünüzü hissettim.daha şarkıları dinlemeden. kendinize o kadar iyi bir isim seçmişsiniz ki akla hayale sığılmaz. benim hayatımdır müzik. ama yazmaktan başka çalmaya veya söylemeye yeteneğim yoktur. kısacası üreticiyim.günün birinde kendimi geliştirip sizin sözlerinizin seviyesine gelmek istiyorum. çok çalışmam gerekiyor. kendinizi asla kötü hissetmeyin. asla aklınızdan olumsuz bir şey geçmesin. çünkü siz, sizinle aynı zamanda çıkan dandik uyduruk ruhsuz gruplardan değilsiniz.kendinizle gurur duyun.çünkü bir müzik gurmesinin favorisisiniz. eminim gururlusunuzdur. çünkü hak ediyorsunuz:) :)

Güzel düşüncelerin için teşekkür ederiz Melike. Bizler de üniversite bitirip iş güç sahibi insanlar olduk ama kendimizi tanıma yolu yürümekle bitmiyor. İnsanlar duygularını birbirine yansıtır. Bu paylaşım bizi büyütür. Ne kadar paylaşırsan, ki bu sadece almak değil daha çok vermekle alakalıdır, o kadar zenginleşirsin. Belki ilk başta dışarıdan ruhsuz gözüken gruplar gibi kimileri de sana dışarıdan öyle bakmıştır ama inan hepsinin derinliğinde bir anlam vardır. Sanatta sınıflandırma olmaz, duyguların çehresi sevilir sadece, gurur da bu paylaşımı bilen herkesin sonunda elde edeceğini düşündüğümüz şeydir, sevgimizle...

Geri