Alder-Maple Fender Stratocaster için köprü manyetiği önerisi

Selamlar.Yakın Zamanda Japon bir Fender Stratocaster Aldım.Gitar oldukça hoş bir çalıma ve tona sahip ancak Les Paul alışkanlığım olduğu için köprüde single manyetiğe alışamadım hiç bir şekilde.bir süredir bakınıyorum yabancı forumlara,Strattalk gibi sitelere ancak aldığım bilgiler ile tatmin olamadım.Varsa deneyimleriniz veyahut düşüncelerinizi almak isterim Köprüye takabileceğim bir Humbucker ile alakalı.Bütçem 700 civarı ve 2.el olabilir.Kapaklı görünümü stratlarda seviyorum.Bunun dışında low output,parlak olmayan bir manyetik arıyorum öncelikle.Şimdiden teşekkürler.

Bence aradığın manyetik dimarzio Fast track 2. Japon strat'ın zaten USA'e göre biraz daha sert karakterli olduğunu varsayarsak bence süper uyum sağlayacak.

Edit:
Bu abi gitarına güzel bir güncelleme yapmış. Üzerinde tüm set fasttrack. Fikir olur diye bırakıyorum.

Son düzenleme:
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bence aradığın manyetik dimarzio Fast track 2. Japon strat'ın zaten USA'e göre biraz daha sert karakterli olduğunu varsayarsak bence süper uyum sağlayacak.

Edit:
Bu abi gitarına güzel bir güncelleme yapmış. Üzerinde tüm set fasttrack. Fikir olur diye bırakıyorum.

Açıkçası single boyutundaki humbuckerlara ben alışamadım bir türlü gitti.Bir tuhaf geliyor bana sesleri.

Geri