Xibalba (Alternatif)-Ankara

Re: asd

zoytari2 demiş ki:
blackperiy_fever demiş ki:
zoytari2 demiş ki:
ilk konserinde yanında olamıyorum artık bidekilerinde yanında olmak dılegıyle pınarcım tum xıbalba uyelerıne basarılar dılerım.... :roll: [/b]

saol zoytarımmm:))
valla daha burdayızz..ilki olmadı bir diğerinee mutlaka bekleruukk..sensiz eğlence mii olurr hiçç:))

bensiz olmaz da artık şansss :LOL:
en iyisi antalya ya gelin siz konsere..
olma mııı :oops:

ankara yı fethettik dee antalya kaldı demii:))

İlk konserinizde malesef yanınızda olamicam arkadaşlar amaaaa 18 Mayıs'taki Ford Club Şenliğinde ve muhtemelen sonraki birçok konserde sizlerleyim :) (reklam kokusu mu var :p ) Kim tutar sizi beee!! Özgünnn koşşşşşş Pınar coşşşşş :D

simaysmy demiş ki:
İlk konserinizde malesef yanınızda olamicam arkadaşlar amaaaa 18 Mayıs'taki Ford Club Şenliğinde ve muhtemelen sonraki birçok konserde sizlerleyim :) (reklam kokusu mu var :p ) Kim tutar sizi beee!! Özgünnn koşşşşşş Pınar coşşşşş :D

ya gelememene üzüldüm.. :? ama olsun 18 mayıs da artık dağıtırız..konserin de ötesinde oljak o yahu:))

teşekkür ederiimm bebekimm yanımızda olduğun içinn...

simaysmy demiş ki:

saolasın canım benim 18 sekizinde coşturcaz sizi.. :)

evet ..
ÇİZMELİ KEDİ konseri başarıyla bitmiştir..gelen herkese çok ama çok teşekkürler..
tabi ilk teşekkürüm grubumaa:)
ellerimize sağlık,yüreğimize sağlık..ayy çok duygulandımm :oops:

blackperiy_fever demiş ki:
evet ..
ÇİZMELİ KEDİ konseri başarıyla bitmiştir..gelen herkese çok ama çok teşekkürler..
tabi ilk teşekkürüm grubumaa:)
ellerimize sağlık,yüreğimize sağlık..ayy çok duygulandımm :oops:

ne o sizli bizli mi olduk :p grubunda sana cok tesekkür ediyor vokal gız ;) sesine sağlık ;)

ayrıca bizi destekleyen herkese teşekkürler :D

afssonncopyod0.jpg

Geri