Satılık Way Huge WHE707 Supa Puss Analog Delay Pedalı

Takasa
Kapalı
Fiyat
1300
Para Birimi
TL
IMG_6236.JPG IMG_6232.JPG IMG_6231.JPG
Pedal fotoğraflardan da görüldüğü gibi oldukça temizdir. Fonksiyonel veya kozmetik bir sorunu yoktur. Tüm kutu içeriği mevcuttur.

Türkiye satış fiyatı 350 Dolar, ABD satış fiyatı 250 Dolar'dan ucuza veriyorum.

Pedalı İstanbul içinde Şişli, Beşiktaş ve Taksim'de elden teslim edebilirim. Diğer semt ve illere de kutulayarak kargolayabilirim.

S S S veya H S S manyetikler ile takas yapabilirim.

Son düzenleme:
Selamlar. Çok güzel bir pedal, geçen sene ilgimi çekmişti ama hiç deneme şansım olmadı. İkinci el delay pedal var mıdır diye bakarken burası denk geldi.
Halâ satılık mı ? Bir de ne amaçla almıştın neden satıyorsun ? Beğenmediğin bir özelliği mi var ?
+ Bir soru daha: Digital delay pedallarından 'duyum' olarak ciddi bir fark var mı ? Var mı böyle bir tecrüben ?

Merhabalar. Pedal halen satılık. Bana bir takas sonucu gelmişti. Birçok ayarı var ve enteresan tonlar alınabiliyor, sanki sadece delay pedalı değil gibi. Tap temposu da var ama ben kullanmadım. Açıkçası delayden çok reverb efektini daha çok sevdiğimi farkettim, ender kullandığım için satıyorum. Dijital delay pedalım hiç olmadı o yüzden karşılaştırma yapamıyorum. Yukarıdaki 2 videoda hem tonları hem de farklı kullanım şekillerini anlatmışlar. Dijitaller sanki daha steril tekrarlara sahip ama her ikisinin de seveni var. Bu pedalın da ek olarak sanırım 2 saniyelik bir dijital delay kısmı da var ama ona da ihtiyaç duymadım, çok kısa delay ayarı kullanıyordum.

AdBlock Tespit Edildi

Lütfen devam etmeden önce adblock/reklam engelleyici uygulamanızı devre dışı bırakın.

Sitemizin yazılım/donanım/servis sağlayıcı giderleri reklam gösterimleri ile karşılanmaktadır.

AdBlock'u devre dışı bıraktım    Hayır teşekkürler