Önerebilceğiniz Şarkılar

Selamlar Rock-Metal türünde 4-5 aylık tecrübem ile çalabileceğim şarkılar önerebilir misiniz ? Bu arada megadeth çok zor olur mu?
Şimdiden Teşekkür ederim.

ben layla derim çalması acayip zevkli bence melodisini sevdiğim için daha metal tarzı şeyler için wasted years derim tapping severim derseniz paschendele olması lazım acayip underrated bir şarkıdır.

Normalde böyle başlıklara pek cevap yazmam ama 17 yaşındaki biri Megadeth çalmak isteyince cidden hoşuma gitti..

Megadeth - Poison Was The Cure .. 😅 😎 Ritm çalıyorum diyeceksen bu iyidir de sonra moralin bozulursa karışmam.. 20 - 25 sene evvel ritm çalıyorum diyen çok arkadaşı üzmüşümdür bununla..

Megadeth'ten kolay bir şey dersen de Countdown to Extinction basittir, seviyorsan keyif te alırsın... Kolay gelsin..

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Normalde böyle başlıklara pek cevap yazmam ama 17 yaşındaki biri Megadeth çalmak isteyince cidden hoşuma gitti..

Megadeth - Poison Was The Cure .. 😅 😎 Ritm çalıyorum diyeceksen bu iyidir de sonra moralin bozulursa karışmam.. 20 - 25 sene evvel ritm çalıyorum diyen çok arkadaşı üzmüşümdür bununla..

Megadeth'ten kolay bir şey dersen de Countdown to Extinction basittir, seviyorsan keyif te alırsın... Kolay gelsin..
Megadethin yeri bende çok ayrı :) bu güzel yorumunuz için teşekkür ederim.

Geri