Nasıl gitar ?

Sahibindende gördüğüm aşşağıdaki gitar bana uygun geldi ama internet üzerinde 0 fiyatını ve gitarla ilgili hiç bir yorum bulamıyorum tam modeli greg bennett IC-30 TBL Samick gitarlar hakkında bilgisi olan var mı ya da eline bu gitar geçmiş olan var mı ? (konuyu gitar kısmına açmamışım kusura bakmayın)

Sıfır fiyatı Dubai'de 2054 TL'ye denk geliyor. İkinci el fiyatı da Reverb'de 1474 TL. Bence fiyatta biraz kolaylık yapsa iyi olur. Onun dışında güzel bir gitarmış gerçekten Duncan Designed manyetikleri var Grover burguları var Wilkinson köprüsü var. İşçiliği de güzel. Truss rod kapağı da olsaymış tadından yenmezmiş ama 2-3 liralık bir şey zaten :D

Şahsen kullanmasamda kalite samick gitarlar oldukça övülüyor sanırım japon yapımı ancak anladığım kadarıyla 2. El piyasası biraz zor satış yapmak bilen alıyor çünkü. Sırf dışına bakınca pırıl pırıl gitar valla.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Sıfır fiyatı Dubai'de 2054 TL'ye denk geliyor. İkinci el fiyatı da Reverb'de 1474 TL. Bence fiyatta biraz kolaylık yapsa iyi olur. Onun dışında güzel bir gitarmış gerçekten Duncan Designed manyetikleri var Grover burguları var Wilkinson köprüsü var. İşçiliği de güzel. Truss rod kapağı da olsaymış tadından yenmezmiş ama 2-3 liralık bir şey zaten :D
Takasla almayı düşünüyorum farklı gitarlar denemek istediğim için elimde sabit köprü bir Ibanez Rgr321ex var

• Konu Sahibi Konu Sahibi
köprüsü wilkinson mu ben köprünün markası ile ilgili bir bilgi bulamadım

Geri