Bana bir PC toplayalım

Aman hocam dikkat, M.2 SATA ile normal SATA'nın farkı boyutu. NWMe SSD hızlı olan :D.
Zaten M.2 Sata'nın daha yüksek imkan verdiğini ve Samsung'un 3200-3.500 arası hızlı M2 Sata modelini en kötü kingston'un 2GB/s okuma hızlı modelini spesifik olarak önererek yanlış anlaşılmaya mahal vermemiştim ancak mesajlar sürekli ekleme üzerine gittiği için son yorumu ele alınca dediğiniz gibi anlaşılabiliyor. Ekleme için teşekkür ederim.
Evet bahsettiğim SSD'ler NVMe M.2 Sata

Arkadaşlar forum kurallarına aykırı isim vermek bilmiyorum ama teknobiyotik, itopya, inventus gibi siteleri nasıl bilirsiniz? Güvenilir mi özellikle müşteri hizmetleri nasıl? Uygun fiyata güzel sistemler veriyorlar.

Arkadaşlar forum kurallarına aykırı isim vermek bilmiyorum ama teknobiyotik, itopya, inventus gibi siteleri nasıl bilirsiniz? Güvenilir mi özellikle müşteri hizmetleri nasıl? Uygun fiyata güzel sistemler veriyorlar.
Teknobiyotik çok agresif bir firma. İnternet sitelerinde sertifika bile yokmuş.

İtopya fena değil, eskiden böyle değildi, ancak artık alışveriş yapacaksanız şunu söylemek isterim; müşteri hizmetlerine bağlanmak için 1 saat beklersiniz. İstanbul'da şubesi var, oraya da gidebilirsiniz. Bahsettiğim şey İstanbul dışında yaşayanlar için sıkıntı.

İnventus: Gayet güzel bir firma. Daha önce anakart almıştım ve herhangi bir sorun yaşamamıştım. Güzel paketlemeleri var.

Boss Bilişim: Uzak durun.

Teşekkür ederim. Vatanda hazır sistemler ver güzel olmadı oradan alacağım. Diğerleri vade farkı çok alıyor onlar almıyor hiç değilse.

Geri