Satılık Clapton Tarzı “Gürültüsüz” Sap ve Köprü manyetikler

Takasa
Kapalı
Fiyat
23
Para Birimi
USD
Yukarıdaki sap ve köprü manyetikler hiç kullanılmadı, ihtiyaç fazlası olarak satıştadır. Sahnede ve kayıtta büyük rahatlık sağladığı için bugüne dek, (Jeff Beck’inkinden, Alan Enwhistle’ınkine…) pek çok gürültüsüz manyetik denedim. Bu manyetikler Clapton’un manyetiklerine öykünerek yapılmış, zaten sound da hayli benziyor. Yeni gümrük vergileri ve doların uçmasıyla birlikte artık pahalı manyetikleri getirtmek zor da olsa, parasına göre bu manyetiklerin yabana atılm(a)yacağını düşünüyorum. Hakikaten başarılı ölçüde gürültüsüzler. Hem eski Strat’ım ve hem de bir öğrencimden bildiğim üzere, ara tonlarda Strat’ın orta manyetiği ile oldukça uyumlu ve crunch soundlar alabilirsiniz. O yüzden bu 3. getirişim olmuştu ama proje hayata geçemedi! Fiyatın kar amaçlı olmadığı ortada, pazarlık düşünmüyorum! Daha önce benden ürün alan arkadaşların bildiği üzere, hiçbir sorun yaşanmadan istediğiniz yere kargo yapılır.

Dosyalar

AdBlock Tespit Edildi

Lütfen devam etmeden önce adblock/reklam engelleyici uygulamanızı devre dışı bırakın.

Sitemizin yazılım/donanım/servis sağlayıcı giderleri reklam gösterimleri ile karşılanmaktadır.

AdBlock'u devre dışı bıraktım    Hayır teşekkürler