Gitar mağazası problemi

Arkadaşlar en sevdiğim aktivitelerden biri gitar mağazasında vakit geçirmek. Her gidişimde olmasa da sık sık ürün satın alıyorum ama mağazada çalışan abilerim bana hiç iyi davranmadığı için artık bu aktiviteyi yapmama kararı aldım. Spesifik bir mağaza hakkında değil genel konuşuyorum. Boş vaktimde mutlu bir şekilde gidiyorum fakat ben orada olduğum için onlara iş çıkartıyormuşum gibi davranıyorlar ve ister istemez rahatsız olup denemek istediğim ürünlerin sadece birini deneyip ayrılıyorum. Özellikle bugün gittiğimde gerçekten kendimi kötü hissettim. Ne var yani üç beş gitar denesem zaten ben deneyeyim diye koymuyorlar mı o gitarları. Bir teknoloji mağazasında bütün telefonların bir teşhir ürünü oluyor ve herkes hunharca deneyebiliyor da neden gitarların bir teşhir ürünü olamıyor?

Covid diye bir pandemi var, farkında mısın? Çalışanlar ekmeğinin peşinde, satış yapmak için orada, gönül eğlendirmek için vakit geçiren müşteri risk demek onlar için. Ayrıca sana da acil ihtiyaçların dışında kapalı/klimalı mekanlarda geyik olsun diye vakit geçirmemeni tavsiye ederim. Normala döndüğümüzde %100 haklısın istediğin gibi git dene, zaten dediğin gibi davranmak durumundalar o zaman.

Covid olmasa da müzik marketler çocuk parkı değil. Çok beğenip merak edilen, ileride alınmak istenen gitarlar gayet tabii denenebilir fakat bir aktivite olarak müzik mağazasında çalışanları oyalamak ne kadar doğru?

Belli ki artık gide gele ezberlemişler sizi dostum. Oradaki ekipmanlar satılmak üzeredir en nihayetinde. Kırılmayın, darılmayın.

Arkadaşlar en sevdiğim aktivitelerden biri gitar mağazasında vakit geçirmek. Her gidişimde olmasa da sık sık ürün satın alıyorum ama mağazada çalışan abilerim bana hiç iyi davranmadığı için artık bu aktiviteyi yapmama kararı aldım. Spesifik bir mağaza hakkında değil genel konuşuyorum. Boş vaktimde mutlu bir şekilde gidiyorum fakat ben orada olduğum için onlara iş çıkartıyormuşum gibi davranıyorlar ve ister istemez rahatsız olup denemek istediğim ürünlerin sadece birini deneyip ayrılıyorum. Özellikle bugün gittiğimde gerçekten kendimi kötü hissettim. Ne var yani üç beş gitar denesem zaten ben deneyeyim diye koymuyorlar mı o gitarları. Bir teknoloji mağazasında bütün telefonların bir teşhir ürünü oluyor ve herkes hunharca deneyebiliyor da neden gitarların bir teşhir ürünü olamıyor?
Telefonlar dayanikli urunler.Uzerlerinde koruma var.Gitarlar ahsap.Uzerlerinde cok sert olmayan silikonvari bir cila var.Tirnak, pena, gomlek dugmesi bile cizip iz birakabiliyor.Gunde iki eli terli musteri denese bir ay icinde metal parcalar oksitlenmeye, matlasmaya basliyor.Buna ragmen eger ciddi bir aliciysaniz cogu muzik magazasi sizi kacirmamak icin elinden geleni yapar.

Geri