Yeni gitar için tavsiye lazım

Hangisi

• Sx Telecaster

Oylar: 11 68.8%
  • Sgr Solo 2

Oylar: 5 31.3%

• Toplam oy veren
    16
Merhaba arkadaşlar hepinize iyi forumlar elimde bir adet sx les paul gitar var ve kozmetik olarak beğenmiyorum pek rengini ve değiştirmeyi düşünüyorum. Bir adet sgr solo 2 buldum onu alıp elimdeki gitarı satınca da telecaster almayı düşünüyorum yada telecaster alıp elimdeki satılınca yeni Bi les Paul alabilirim yada elimdeki kalabilir çok kararsızım bu konuda bana yardımcı olabilir misiniz. Almayı düşündüğüm tele de 0 alırsam sx stl50 2ts ikinci el alırsam squier felan olabilir çok Bi birikimim yok. Telecaster alma sebebim duman athena vs için hemde denemiş olmak istiyorum les paul da avenged sevenfold Metallica vs için. Ek olarak hertürlü alacağım gitar kargoyla gelicek ne kadar riskli.

Selam dostlar, iki gitar arasında kaldım.
PRS SE Orianthi Signature Elektro Gitar (Red Sparkle)
Prs se mark holcomb
Hangisini önerirsiniz?

Merhaba arkadaşlar hepinize iyi forumlar elimde bir adet sx les paul gitar var ve kozmetik olarak beğenmiyorum pek rengini ve değiştirmeyi düşünüyorum. Bir adet sgr solo 2 buldum onu alıp elimdeki gitarı satınca da telecaster almayı düşünüyorum yada telecaster alıp elimdeki satılınca yeni Bi les Paul alabilirim yada elimdeki kalabilir çok kararsızım bu konuda bana yardımcı olabilir misiniz. Almayı düşündüğüm tele de 0 alırsam sx stl50 2ts ikinci el alırsam squier felan olabilir çok Bi birikimim yok. Telecaster alma sebebim duman athena vs için hemde denemiş olmak istiyorum les paul da avenged sevenfold Metallica vs için. Ek olarak hertürlü alacağım gitar kargoyla gelicek ne kadar riskli.
Elimde ibanez rg 370dx var eğer kabul ederseniz bi bakmanızı öneririm jelatinleri üstünde daha

bu gitar seti sx çoğu kişi bu markayı tercih eder fiyat performans olarak iyi hatta çok iyi id core amfi başlangıç için gayet iyi ben bu amfiyi kullanıyorum
dersen ben metal çalacağım orda hi gain kısmı var onu açarsın halledersin

fender yaptığı en büyük iğrençlik pauferro klavye
Vintage spect Bir enstrüman aramıyorsan,Pau ferro hiç bir şekilde iğrençlik ya da Eksi değil .Artık Tüm markaların,Tüm orta,Alt seviye modellerinde Pau ferro board var.Sebepleri de belli zaten bunu yapmaktaki.Rosewood ile eline alınca belirgin bir farkı yok,Tonal açıdan nasıl etkiler hangi gitara yakışır ayrı konu,Koskaca Fender bunu düşünmüştür herhalde.Fender savunacağım aklıma gelmezdi Kırk yıl düşünsem.İğrençlik neymiş.

Öncelikle merhabalar. Geçtiğimiz 1 sene içerisinde kafamda dönen "gitar çalmaya başlasam" düşüncesini hayata geçirmeye karar verdim. Fazla bütçem olmadığından dolayı da hangi gitarı alsam kararsız kaldım. Ufak bir araştırmayla H-S-S pickuplı bir gitar almayı düşünüyorum (Değişebilir, cahilliğimden dolayı önerilere sonuna kadar açığım). Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

Geri