Amerikan Fender Strat'ın Büyüsü

ben de bir ara çok fender aradım uygun fiyatlı Amerikan bulurum diye. Ama çok pahalılar alamadım. Başka gitar aldım , akabinde bir arkadaş Amerikaya gitti benim önerimle kendine fender aldı.. Her ne kadar belli etmesem de içimde bir kıskançlık çekememezlik oldu hehe :D :LOL: .. . :cry:

Seveni vardır sevmeyeni vardır ama şu gitar beni öldürüyor ya, gitarların elenor'u sanki, tamam daha iyisi daha hoşu vardır ama bu gitar başka yahu :D

amstssf.jpg

hatun sexi imiş. lakin gitarlarını beğenmiyorum.kardeşimle piyasacı gitarı diye tabir ediyoruz :D ne kadar anadolu rock türkçe rock piyasa alternatif zımbırtı grubu varsa bu gitarları kullanıyor belkide bundan sevmiyoruz :) drive olayı iyi değil dinlediğim kadarıylada...

dostum sen hiç modifiye görmemiş(manyetikleri vb. değişmemiş) bir strattan nekadar,ne tarz bi drive bekliyorsunki.kalkıp bi metallica tonu ile kıyaslarsan tabiki zayıf kalır.ama bi clapton tonu bence yeterince ve yerinde drive lı,gayette hoş.
tabi renkler ve zevkler durumu söz konusu...

yutup123458 demiş ki:
dostum sen hiç modifiye görmemiş(manyetikleri vb. değişmemiş) bir strattan nekadar,ne tarz bi drive bekliyorsunki.kalkıp bi metallica tonu ile kıyaslarsan tabiki zayıf kalır.ama bi clapton tonu bence yeterince ve yerinde drive lı,gayette hoş.

Modifiye ettikten sonra bir anlamı kalmaz ki onun... Senin dediğin aynen şu oldu; şimdi bir cort x2 alırsın gidersin sen buna EMG ZW set takarsın bir çok jackson modellerini ezer geçer... Bizim tarzımız bu tür gitarlara gitmediği için sevmiyoruz. Gidipte o gitara taksan EMG o zaman o sesleri verir lakin; trasher bir grup için o gitar sahne duruşunu düşürür... Bu yönden düşünürsen 10/0 oyu verebilirim.

Castlevania demiş ki:
yutup123458 demiş ki:

Modifiye ettikten sonra bir anlamı kalmaz ki onun... Senin dediğin aynen şu oldu; şimdi bir cort x2 alırsın gidersin sen buna EMG ZW set takarsın bir çok jackson modellerini ezer geçer... Bizim tarzımız bu tür gitarlara gitmediği için sevmiyoruz. Gidipte o gitara taksan EMG o zaman o sesleri verir lakin; trasher bir grup için o gitar sahne duruşunu düşürür... Bu yönden düşünürsen 10/0 oyu verebilirim.

benim savunduğumda zaten gitarın olduğundan farklı amaçlara yönlendirilmemesi.yani bi starata emg takılmasın,ozaman fender,fender olmazki diyorum...
isteyen istediğini taksın istediği ekipmana bağlasın.beni ilgilndirmez tabi.oda ayrı mesele..

Geri