İstanbul şarkı sözü yazıyorum

Selam arkadaşlar yaklaşık 22 yıldır şarkı sözleri yazıyorum , müzik şirketlerine girip çalışmak istedim ama hiçbirinden olumlu cevap alamadım , aradıklarım hep başından savmak için uğraşıyorlar , daha hiç şarkıları dinlemeden sen yolla biz sonra belki bakarız kafasındalar. bazılarıda demo hazırla gönder diyorlar , demo hazırlatacak bütce nerde :) . bende elimdeki şarkılarla diğer insanlara yardım edeyim dedim. belkide Yüce Allah'ın izniyle
banada yardım eden birileri çıkar diye , şarkı arayan insanlara elimden geldiği kadar yazdığım şarkılarla yardımcı olacağım. üçret felan istemiyorum. amacım sizlere yardım etmek , hem sizi hemde kendimi ileriye taşımak .gönül dostları kazanmak . ilgilenenlere duyrulur.

Hocam ben de beste yapıyorum söz yazamıyorum. Beste dediğim gayet amatörce öyle kendi çapımda. Ekipmanım yok şu an kayıt için yakın zamanda bir şeyler edineceğim o zaman sizinle irtibata geçerim beraber bir şeyler deneriz üretiriz.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
inşallah kardeşim çok mutlu olurum. şimdiden başlayalım istersen ekipman gelince daha da ilerletiriz işleri Allah'ın izniyle. şu mail adresini ekle ordan telefon nonu gönderirsen watsapla direk mesajlaşırız. ok
[email protected]

Son düzenleme:
Geri