CORTcort x100 vs sst57,sst62 vs squier mm strat

cort x100 vs sst57,sst62 vs squier mm strat sizce hangisi 0 alacagım 2.el demeyin lütfen çünkü gitar hakkında bilgim 0 dır kazıklanmak istemiyorum :/(çalacagım türler genelde rock,pop bazen metallica)

Saydiklariniz icerisinde sx almaniz daha iyi. Luthier tarafindan tel yuksekligi vb. gibi ayarlarida yaptirin. Ilerde ufak tefek modifikasyonda yapabilirsiniz.

cort x100 vs sst57,sst62 vs squier mm strat sizce hangisi 0 alacagım 2.el demeyin lütfen çünkü gitar hakkında bilgim 0 dır kazıklanmak istemiyorum :/(çalacagım türler genelde rock,pop bazen metallica)
Sst62 çalmıştim fiyatına göre gerçekten hoş bir gitar ama ağır bi gitar oda ağacından kaynakli ayrıca gövdesi hsh olarak oyuk istediğiniz gibi modifye edebilirsiniz 🙂

Rock, metal çalacaksan humbucker manyetikli bir gitar daha uygun olur, Cort X serisi gayet olur, kalite olarak üç aşağı beş yukarı hepsi aynı gibi

Her tarzda çalacağım diyorsanız, humbucker manyetikli ve push pull sistemli (manyetikleri single veya humbucker olarak kullanabilen), sabit köprü bir gitar baksanız daha iyi olur. Benim tavsiyem Cort M600 olur. Klavyesi rahattır. Bence ideal bir başlangıç gitarı.

x1 veya x2 olsaydı cort diyebilirdim, ama cort x100 parasını hak etmeyen bir gitar.
Gitar çalmaya yeni başlayacağım. Rock ve Metal dinlediğim için çift humbuckerlı bir gitar alacağım bütçe olarak 2000 altı. Cort x100'ün nesi kötü ya onu alacağım ki 1400 TL gayet uygun ya Jackson JS-11(1830 TL) ya da Schecter BANSHEE-6 SGR (2350 TL). Açıkçası Schecter biraz pahalı geliyor ilk gitar için. Bir de amfi olarak ne önerirsiniz Blackstar ID core 10 v2 tükenmiş durumda hiçbir yerde yok.

Gitar çalmaya yeni başlayacağım. Rock ve Metal dinlediğim için çift humbuckerlı bir gitar alacağım bütçe olarak 2000 altı. Cort x100'ün nesi kötü ya onu alacağım ki 1400 TL gayet uygun ya Jackson JS-11(1830 TL) ya da Schecter BANSHEE-6 SGR (2350 TL). Açıkçası Schecter biraz pahalı geliyor ilk gitar için. Bir de amfi olarak ne önerirsiniz Blackstar ID core 10 v2 tükenmiş durumda hiçbir yerde yok.
Cort Cm15r veya Nux mighty serisi de bakabilirsin amfi olarak. Gitar olarakta dediğin Schecter veya Jackson uygundur

Hocam isterseniz size bendeki Cort Viva Gold II'yi verebilirim
Cort Viva Gold IIİlan No: 890826337
Cort Viva Gold II - En Uygun Cort Gitar Fiyatları sahibinden.com'da - 890826337
Buraya özel güzel de bi indirimle tabii ki :)

Geri