Marshall MA100C

Selamlar arkadaşlar bu amfiyi çok beğendim almayı düşünüyorum ancak 2x12 ev için 100W bide bayağı bir fazla sanırsam ve şöyle bir saçmalık yakaladım bu amfiyi bir site adını vermeyeceğim ürünü farklı kodlamış aynı ürün 6600 civarı fiyatı var sanırsam 2400 tl ye satıyor sizce evde çok çok kısıp çalabilirmiyim en kötü evde referans kulaklığı takıp çalarız.

Herkes çakal olmuş.

Evet evet, kesinlikle herkes çakal olmuş, ben de katılıyorum sana. Aldığı gitarı 2.5 katı daha yüksek satılığa koyanlar var mesela, çakallığın kitabını yazacaklar aslında ama bu foruma bakarsan nerede ucuz yollu bir şey almaya çalışan biri var onlara karşı kendi kendine bir triplere giriyorlar, öfkeleniyorlar falan. Zorlarına mı gidiyor acaba? Düşünüyor insan. Başlıktaki içeriği tam okumadım ama muhtemelen direkt peşine düşmüşlerdir hatta. Çakallar sarmış bu gitar piyasasını, değil mi bandidas?

Evet evet, kesinlikle herkes çakal olmuş, ben de katılıyorum sana. Aldığı gitarı 2.5 katı daha yüksek satılığa koyanlar var mesela, çakallığın kitabını yazacaklar aslında ama bu foruma bakarsan nerede ucuz yollu bir şey almaya çalışan biri var onlara karşı kendi kendine bir triplere giriyorlar, öfkeleniyorlar falan. Zorlarına mı gidiyor acaba? Düşünüyor insan. Başlıktaki içeriği tam okumadım ama muhtemelen direkt peşine düşmüşlerdir hatta. Çakallar sarmış bu gitar piyasasını, değil mi bandidas?
Letgodan efelenip duran, sonra da cevap veremeyen sen miydin?

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Abi yok ben anlamadım çakallık değil olay ayrıca gidip bakabileceğim bir yerde 2400 tl ye 100 watt 2x12 amfi all tube birde eğer gerçekse onu kaçırmak aptallık olur bence.

Ayrıca o kodladıkları amfiyi arattığımda o sayfadan başka sayfa çıkmıyor 😂. Bu çok başka birşey yani.

Eski bir ürünün sayfasını değiştirip bu amfiyi koyarlarken kodu değiştirmemiş olabilirler. Genelde koda göre fiyat çıkar, ürünün uzun ismine göre değil. Mağazada görme imkanı varsa gidip bak ama sıfır ve pahalı olan ürün ise, adamlar da hala fark etmediyse, ne olursa olsun çakallığa girer. Sonuçta buraya site adını koymuyorsan, gizli saklı iş çevirip birinin hatasından çıkar sağlama peşindesin demektir.

Doğru diyorsun çakallık oluyor yinede görüp deneyeceğim ben bide öyle birşey yapmayı kendime yakıştıramam gerçek fiyatını söylerim o fiyattan alırım en kötü yinede alacağım 😁.

Letgodan efelenip duran, sonra da cevap veremeyen sen miydin?
Gardaş 10 gün geçmesine rağmen hâlâ cevap yok. 3-4 gün önce biri daha yazdı, ona da ne biliyorsan dökül dedim ama ondan da tık yok. Onu bekleyeyim biraz daha ama senin süren doldu gardaş. Öyle çamur at izi kalsın olmaz. Derdin ne dökül bakalım kanıtlarıyla beraber.

Millet ucuza bir şey alınca tribe giriyormuşum, muhtemelen elindeki tek kanıt da burada bir firmanın hatasından dolayı ilanın düşük açılmasına verdiğim cevap ama bunu bile tam okumamışsın kendi dediğine göre.

Güya Bandidas diye de gizem katmaya çalışmışsın olaya, sanki gizli saklı bir şey keşfetmiş gibi. Burada kaç sefer ben söylemişimdir bunu, çoğu kişi de bilir. Ayakkabı numarasından hallice IQ sahibi olunca böyle oluyor demek...

Geri