Kill Switch Tavsiyesi

Kill switch modifiyesi için tavsiye edebileceğiniz bir anahtar modeli var mı?
Sert bir tuş istemiyorum, daha çok Buckethead'in kullandığına benzer geniş olmasını istiyorum. Türkiye'de bulamadım.

Performansını bilmiyorum ancak karaköyde 20tl civarına şöyle switchler gördüm.
Sitede fiyatı neden o şekilde bir bilgim yok. Ancak gördüğüm switch aynısıydı. Işığı falan da kaliteliydi. Fırsatını bulunca gitarımdaki switchi bunla değiştirmeyi planlıyorum ileriki tarihlerde. Tabi bu switchlerin türleri var bastıktan sonra tekrar geri gelen veya tekrar basmayı gerektiren falan. Sizin ihtiyacınız olan ilki.

Doğrudur abi.Hiç kullanma şansım olmadı.Ama buckethead tarzı arcade tipi buton başka bulamadım.Bazı sitelerde benzerleri 30 dolardan başlıyor...
Böyle parçalar karaköyde mevcut 2 liraya almıştım geçen yıl. Doğru ürün genelde biraz pahalıdır ama sonuçta işini görecek bir ürün illaki bulabilirsin. Tabiki 30 dolar falan olmaz max 30 lira olur. Öyleydi en azından 4 ay önce...

Bu tarz parçaların yedekli alınmasını öneririm, sonuçta gitara oyuk açıp sistemi bağlıyorsun eğer kabul edilebilir kullanım süresini tamamlamadan bozulma yaşarsan yedeğini sisteme ekleyip alternatif switch arayabilirsin

Geri