Hayat tavsiyesine ihtiyacım var.

Ben de psikolojik destek almanızı öneririm. Bu konuda bulunduğunuz yerde kamu imkanı yoksa burada özelden yardım önerenlere yazmak bir seçenek olabilir. Neredesiniz bilmiyorum ama ben de araştırabilirim yazarsanız.

Ben de psikolojik destek almanızı öneririm. Bu konuda bulunduğunuz yerde kamu imkanı yoksa burada özelden yardım önerenlere yazmak bir seçenek olabilir. Neredesiniz bilmiyorum ama ben de araştırabilirim yazarsanız.
Selamlar abi.Iyi niyetiniz ve yardımda bulunmak istediğiniz için çok teşekkür ederim.Iyi ki varsınız.Pandemi süreci bittiğinde mutlaka bir psikolog bulacağım.Geçen çok fazla dolduğum için patlamıştım ama şimdi biraz daha iyi hissediyorum kendimi.En azından hala katlanabiliyorum.

Selamlar abi.Iyi niyetiniz ve yardımda bulunmak istediğiniz için çok teşekkür ederim.Iyi ki varsınız.Pandemi süreci bittiğinde mutlaka bir psikolog bulacağım.Geçen çok fazla dolduğum için patlamıştım ama şimdi biraz daha iyi hissediyorum kendimi.En azından hala katlanabiliyorum.

Ailen hakkında yargı yapmak benim haddime değil ancak bir ebeveyn olarak empati yaptığımda
Onların da psikolojilerinin bozulabilecegjini unutma lutfen. gelecek kaygısı yaşıyor olabilirler. Evlatları için özellikle
Sanmıyorum ki bir ebeveyn bilinçli bir şekilde çocuğuna eziyet etsin, hakaret etsin ( psikopatlar) hariç
Iyi olmana çok sevindim 🤗 ailene de kızma toplum baskısı hepimize sirayet ediyor maalesef

Son düzenleme:
Ailen hakkında yargı yapmak benim haddime değil ancak bir ebeveyn olarak empati yaptığımda
Onların da psikolojilerinin bozulabilecegjini, gelecek kaygısı yaşıyor olabilirler. Evlatları için özellikle
Sanmıyorum ki bir ebeveyn bilinçli bir şekilde çocuğuna eziyet etsin, hakaret etsin ( psikopatlar) hariç
Iyi olmana çok sevindim 🤗 ailene de kızma toplum baskısı hepimize siyaret ediyor maalesef
Haklısınız abla.Benim değiştiği gibi onların da hayatı 4 yıl önce radikal ve kötü bir değişim geçirdi.Ama hala kızgınım.Şimdilik aklımdaki tek istek kendi evimde yalnız başıma kalmak.Bunun için de sabretmekten başka çarem yok.

Eli ayağı düzgün 50 ülke arasında araştırma yapmışlar 15 yaş altı çocuklarla, en mutsuz ve yaşamından memnuniyetsiz olanlar bilin bakalım hangi ülke çıkmış?

Ülkede insanın rahatlayacağı bir alan kalmadı. Hobilerine vakit ve para ayıramıyor çoğu kişi. Bu ekonomik çöküşten daha kötü bir durum. Her yerde ve herkeste bir gerginlik mevcut.

Bakmak lazım son 10 yılda antidepresan kullanan kişi sayısı yüzde kaç artmış diye. Ya cahil ve mutlu olacaksın ya da düşünüp kafayı yiyeceksin artık bu ülkede, ortası yok.

Anne baba şöyle kötü böyle kötü denebilir ama dediğim gibi herkesin psikolojisi altüst olmuş durumda. Bu da çorap söküğü gibi ilerleyip duruyor ve herkesi içine çekiyor.

Geri