Hamam

Caner'le Tülin evlensin mi boşansın mı?

• b) evlenmesinler

Oylar: 0 0.0%
  • c) boşanmasınlar

Oylar: 0 0.0%

• Toplam oy veren
    1,161
Millleeeeet hemen italyanca bilen biri lazım..Cahil Periler'in aslını buldum..Ama italyanca..Divx altyazıda bulamadım..
Napcaz...

Ee biraz geç yazıyorum ama benim en sevdiğim filmi Hamam.Harem suare hariç hepsini seyrettim(sanki çok var da:)). Hiç biri Hamam 'ın yerini tutmuyor.Sanırım nedeni de İstanbul'da geçmesi.İstanbul ve melankoli daha ne olsun. bu arada alt yazı kesip yapıştırabilsek sana gönderirdim ceeez:))

yapayım sana bir güzellik be.
hiç değilse başlangıç sahnesini yazayım da gerisini uydurursun artık:))
sergi salonunda
adam: Size rehberlik edebilir miyim?
kadın:Hayır.
A:O halde bu heykellerin sırrını asla öğrenemeyeceksiniz.
K:Bilmek istemiyorum.Lütfen beni rahat bırakın.

K:Gidin lütfen benim bir kocam var.
A:Mükemmel benim de bir karım var.
K:ve onu bekliyorum.Partiye gitmeden önce burada buluşmak için sözleşmiştik.
A:Nasıl bir koca bu kadar güzel bir hanımefendiyi yalnız başına bırakabilir ki?
K: aslında bunu ben de çok merak ediyorum.Bunu sık sık yapmaya başladı.Gittikçe beni ihmal etmeye başladı.
A:BU çok kötü ,bir işi olmalı herhalde.
K:Tam bir saattir bekliyorum.sanırım bir kaç dakika sonra burada olur.
A:O halde ya şimdi seni öperim ya da sonsuza kadar bu şansı kaybederim
K: kes şunu
A:Seni öpmeme izin ver.
K: Arabayı nereye parkettin?
A: sen?
K: Taksiyle geldim.

off be cidden yazdım ha.iş yok güç yok tabi napacaksın:))

:))))
Çok sağol zahmetin için..Biraz önce harika bi haber aldım. Bi arkadaşım konser için Avusturya'ya gitmek zorunda kaldı..Çok acele olduğu için tatsız bi durum oldu bizim için..Onun da, burda bizimde canımız sıkkındı yani.. Fakat biraz önce aradı ve havaalanında Serra Yılmaz'la karşılaştığını hemen konuştuğunu söyledi..Bi süredir nasıl iletişime geçeriz diye düşünüyoduk çok iyi oldu bu. Serra Yılmaz Ferzan' ın filmlerinin yakında dublajlı şekilde çıkacağını söylemiş..Fakat altyazılı istediğini söyleyince o da o zaman benimkilerden veririm demiş :)

Sadece film konusu değildi bizim ki..Çok iyi oldu bu haber..Gitmesi iyi olmuş yani bizim hatunun..

Paylaşiim dedim..Çok iyi bi haber bu benim için..

(d: öfff.. kes, kes..)

ah hamam ahh..mehmet günsur un toy dönemleri..eşcinseli oynuyordu..valla onun için erkek olmaya razıyım...istemesi yeter.. :tap:
bu arada o filmden sonra hamamcılar derneği başkanı ayaklanmış..türk hamamında eşcinsel olmas diye.. :) tam rezalet ya..ferzan özpetek.in hiç aklına gelirmiydi çok merak ediyorum.. :?: :LOL:

ilayda demiş ki:
bu arada o filmden sonra hamamcılar derneği başkanı ayaklanmış..türk hamamında eşcinsel olmas diye.. :) tam rezalet ya..ferzan özpetek.in hiç aklına gelirmiydi çok merak ediyorum.. :?: :LOL:

ulkemizin genel olarak sanata/düsünceye ve hatta kendilerinden farkli olan herseye bakis acisi... biliyorum diger ulkelerde var boyle ilginc (!!!) tipler ama bizdekilerin sayisi o kadar fazla ki bi asamadan sonra komik bile gelmemeye basliyor absurd tepkileri.

Ben o filmi seyretmiştim birara.. öyle bir sahne filan yoktu zaten. eşcinsellikle alakalı hiçbirşey gördüğümü hatırlamıyorum. olsa da bütün filmi o sahneye odaklayıp değerlendirmek çok sanatdışı bir bakış açısı.

Birde hamam demişken; filmlerde, dizilerde filan, kadınlar hamamı sahnelerinde, dizlerinden göğsüne kadar peştemal sarınmış durumdadır herkes. Böyle birşey yoktur aslında. herkes peştemali filan bi tarafa atar. kullanmıyormuş bile çoğu kişi.. çocukken gitmiştim ordan da biliyorum. o yüzden çok saçma geliyor bu sahneler bana :)

hamam da bu gelenek yıllardan beri var ta osmanlı ya dayanıyor filmdede diyor ya
erkeklerin gizli dünyalarına girdim bu hamamı almakla
hani hatırlarsınız madam ın mektubunu izleyenler bilir
ferzan özpetek i bir kez daha kutluyorum süper biri ve serra yılmaz da bizi çok güzel temsil ediyor tebrikler ;)

Geri