Ankara Ankarada Rock grubu kurma çılgınlığı

Biraz alternatif yerine göre soft ve biraz da punk Rock tarzı şarkı söyleyebileceğimiz beraber uzun yıllar sağlam işlere imza atabileceğimiz bir Rock müzik grubu kurmak istiyorum. Bu muhabbet Türkiye de zor belki evet ama adam akıllı işler çıkarırsak neden olmasın. Yılların hayalini gerçekleştirmek amacım ve Ankara bu konuda her zaman ıyı oldu Bir solist olarak baterist bas gitarist ve ve sağlam elektro çalan arkadaşlara ihtiyacım var Yazın konuşalım.. Aynı hayallere dahilsek eğer...

Biraz alternatif yerine göre soft ve biraz da punk Rock tarzı şarkı söyleyebileceğimiz beraber uzun yıllar sağlam işlere imza atabileceğimiz bir Rock müzik grubu kurmak istiyorum. Bu muhabbet Türkiye de zor belki evet ama adam akıllı işler çıkarırsak neden olmasın. Yılların hayalini gerçekleştirmek amacım ve Ankara bu konuda her zaman ıyı oldu Bir solist olarak baterist bas gitarist ve ve sağlam elektro çalan arkadaşlara ihtiyacım var Yazın konuşalım.. Aynı hayallere dahilsek eğer...
Gitarist olarak gelebilirim düşünürseniz detayları WhatsApp dan görüşelim 0542 671 1008

Bahar yas kac? Solist olarak repertuarin neler? Hangi sarkicilar yada gruplar calma hedefin var? Grubun genel cizgisi muzikal olarak hangi tarza yatkin olacak? Rock olarak 150 cesit rock var.
Rock muzik grubu kurmak zor degil aslinda. Zibilyon tane gruba girdim ciktim. Ama simdi 22 yasinda 'annem izin vermiyor' diyen de gordu bu gozler.

Hala arıyorsanız birini vokal yada back vokal olarak ulaşabilirsiniz 05530090170

eskiden ankarada "grup" demeden turnen hazırdı. şimdi grup kurmak için 2-3 yıl harcaman gerekiyor. o sebeple vallahi ankara gibi bi yerde çılgınlıktır grup kurma. Sanki kurupta ne yapacak, duman falan coverlıcaklar, stüdyolar biraz para kazanacak, şanslılarsa 1 tane bedava biraya sahne alacaklar. :/

Bu 2011 2012 zamanlarinda studyolarda yer bulunmazdi. 1 hafta sonrasi icin yer ayirtmak zorunda kalirdik. Sonra eski black metalciler once dolma sarmaya basladilar, death metalciler memur oldular. Heavy ve Thrashciler hala ayni kaldilar. Avriller dagildi, Amy lee ler evlendi. En sert benim diyen adamlar kavgadan kacti, ask sarkilari yazmaya basladi. Ankara Turkiye'nin uretken gruplarina ev sahipligi yaparken simdi 'hayalleri beraber yasayacak insanlara ev sahipligi yapiyor'! 'Hayalleri gerceklestirecek insanlara degil.'

Hepinizi anlıyorum 😒🤘🏻💀 Biii suru sarkim var su an, amator grup donemlerimizdeki can yok kan yok. Ben de grup arkadaslari arıyorum, üstteki arkadasim Amy lee de avril da aktif😃🤓🕺🏻🕺🏻🕺🏻🎸🎸🎸 Piyanoda, gitarlarda, bateride vs. Birileri lazim. Yas sorun degil rockerlarin pek yasi olmaz.

Ankara'da yeni kuracagimiz grubumuz için arayışdayiz. 05432558990 Haluk (aramadan önce msj atarsanız sevinirim)

Geri