İzmir Partner Arıyorum (İzmir)

Merhabalar. Hobi olarak müzikle ilgileniyorum ancak lise son sınıf olduğumdan grupta çalmak için ayıracak vakit bulamıyorum, bu yüzden bol bol müzik hakkında sohbet edebileceğim, müzik yapabileceğim birini arıyorum. Elektro gitar çalmaktayım, bunun yanında bir müddettir piyano ve yan flütle de ilgilenmekteyim. Her enstrümana açığım (nefesli çalgılara özellikle de). Tür olarak klasik müzik ve rock tarzında çalmayı tercih ediyorum, jazz da kabulümdür. Umarım birini bulabilirim...

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Merhaba bende lise son sınıf öğrencisiyim hobi olarak elektro gitar çalıyorum grunge punk blues türleriyle ilgileniyorum, aslında ilan açıp grup kurmayı düşünüyordum ancak şu aralar üni ve yetenek sınavlarına hazırlandığım için pek zaman ayıramayacağımı fark ettim henüz gitar konusunda yeterince tecrübeli değilim ama istersen birlikte çalışabiliriz
Gerçekten çok mutlu olurum, elektro gitarda kendimi geliştirmek istiyorum, 2 kişi çalışarak daha iyi olabilir.

Arkadaşlar tanışıp konuşmanız güzel fakat numaranızı herkesin görebileceği bir şekilde değil, özel mesaj olarak paylaşmanızı öneririm. Üye olan, olmayan herkesin görebileceği şeffaf bir ortam sonuçta. Müzikle kalın.

şu an marmaristeyim fakat izmire gelicem bir kaç defa üniversite için açıldığında ful izmirde olucam iletişimde olup vakit geçirebileceğim birileriyle tanışmak isterim çalabilecek kişiler olursa o da güzel olur lead gitar olarak çalıyorum

Merhabalar. Hobi olarak müzikle ilgileniyorum ancak lise son sınıf olduğumdan grupta çalmak için ayıracak vakit bulamıyorum, bu yüzden bol bol müzik hakkında sohbet edebileceğim, müzik yapabileceğim birini arıyorum. Elektro gitar çalmaktayım, bunun yanında bir müddettir piyano ve yan flütle de ilgilenmekteyim. Her enstrümana açığım (nefesli çalgılara özellikle de). Tür olarak klasik müzik ve rock tarzında çalmayı tercih ediyorum, jazz da kabulümdür. Umarım birini bulabilirim...
Merhaba gurup tamamlandimi. Azbucuk altosax ile hasirneşirim. tayfunpelister instegram

Geri