Bare geçişlerini 3 haftada yapamamak normal midir?

Yaklaşık 3 haftadır sırf bareye çalışıyorum. Ses almak çok kolay geldi fakat geçişler resmen ızdıraba dönüştü.
3 haftada bare geçişlerini yapamamak normal midir? Her türlü videoyu, tekniği izledim neredeyse.

ben bareleri zamanında geçişleri yapmak 2 ay sürdü ama çok az çalışıyordum daha çok her yeni olan çoğu gitarist gibi sololara çok meraklıydım o iki aysırasında sonunda bareli geçişleri olan nirvananın mr moustache parçasını çalmaya çalıştım o parçayla iyice pekişti sana tavsiyem bu parçaya bakabilirsin ben hiç sevmem bu parçayı fakat bare geçişlerinde beni geliştirdi

Enstrüman öğrenirken ya da herhangi bir şey öğrenirken "normal" yok. Bazısı iki günde kapar, bazısı iki ayda. Normal olan bu fark, can sıkmadan ve pratiğinizi kendinizi enstrümandan soğutacak kadar tekdüze hale getirmeden devam edin. Bir süre sonra dönüp tekrar denersiniz.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Enstrüman öğrenirken ya da herhangi bir şey öğrenirken "normal" yok. Bazısı iki günde kapar, bazısı iki ayda. Normal olan bu fark, can sıkmadan ve pratiğinizi kendinizi enstrümandan soğutacak kadar tekdüze hale getirmeden devam edin. Bir süre sonra dönüp tekrar denersiniz.
Bugün tam da dediğinizi yaptım, favori grubumun içinde bare olan şarkılarını çaldım.
Daha hızlı ve daha zevkli gelişiliyor, daha çok oturmaya başladı.

Geri